Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Deadfall Adventures

Deadfall Adventures: Heart of Atlantis – nowa wersja FPS-a polskiego studia The Farm 51 zmierza na PlayStation 3

Ender, 11 lipca 2014, 19:35

Producenci z polskiego studia The Farm 51 zapowiedzieli, że w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy na konsoli PlayStation 3 zadebiutuje gra Deadfall Adventures: Heart of Atlantis. Tytuł jest rozszerzoną i poprawioną wersją FPS-a, który pojawił się w listopadzie ubiegłego roku na Xboksie 360 i komputerach PC.

Deadfall Adventures – znamy termin polskiej premiery

Olek, 8 listopada 2013, 12:02

O tydzień dłużej poczekają gracze w Polsce na Deadfall Adventures. Nowa gra studia The Farm 51, która światową premierę będzie miała w przyszły piątek, do sklepów nad Wisłą trafi 22 listopada.

Testy wersji beta gry Deadfall Adventures - Indiana Jones po polsku

Filip „fsm” Grabski, 10 października 2013, 18:27

Deadfall Adventures (znane wcześniej jako The Adventurer) miało kilkakrotnie przekładaną datę premiery. Okazuje się, że o grę nie trzeba się martwić. Testowa kopia prezentuje całkiem wysoki poziom.

Deadfall Adventures z nową datą premiery - gra wyjdzie we wrześniu

Hed, 12 czerwca 2013, 14:52

Polska strzelanka przygodowa Deadfall Adventures zaliczy kilkutygodniowe opóźnienie i pojawi się dopiero 27 września w wersji na PC i Xboksa 360. Firma Nordic Games i studio The Farm 51 potwierdziły, że w grze znajdzie się dodatkowy survivalowy tryb kooperacji.

Deadfall Adventures – beta multiplayer w drodze, pierwsze szczegóły trybów rozgrywki

Hed, 31 maja 2013, 12:23

Poznaliśmy szczegóły multiplayera z gry Deadfall Adventures, którą tworzy polskie studio The Farm 51. Deweloper szykuje między innymi tryb o zbieraniu skarbów i możliwość przemiany w mumię. Zabawa wieloosobowa zostanie przetestowana w becie, która wystartuje, gdy tylko będzie to możliwe.

Deadfall Adventures - znamy wymagania sprzętowe produkcji polskiego studia The Farm 51

moir, 12 marca 2013, 11:17

Przedstawiciele polskiego studia The Farm 51 opublikowali wymagania sprzętowe swojej najnowszej produkcji - Deadfall Adventures. Gra ma ukazać się 30 lipca 2013 roku i będzie strzelanką FPP utrzymaną w klimatach znanych z klasycznych filmów przygodowych z Indianą Jonesem w roli głównej.

Deadfall Adventures – pojawił się oficjalny trailer, znamy datę premiery

eLCeBe, 28 lutego 2013, 17:02

Deadfall Adventures to projekt polskiego studia The Farm 51, gra akcji łącząca strzelaninę FPP z elementami przygodówki, utrzymana w klimatach znanych z przygód Indiany Jonesa i serii Uncharted, wcześniej znana pod tytułem The Adventurer. Autorzy podali dokładną datę premiery swego dzieła i zaprezentowali pierwszy oficjalny trailer.

Wieści ze świata (Ghost Recon: Future Soldier, Deadfall Adventures) 18/1/13

Sarge, 18 stycznia 2013, 14:50

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, zmianie tytułu polskiej produkcji The Adventurer na Deadfall Adventures, zamknięciu serwerów pecetowej wersji Halo 2, a także nowych postaciach do PlayStation All-Stars Battle Royale. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowe informacje o The Adventurer – studio Farm 51 pokazało swoją grę na imprezie Game Day 2012

Hed, 14 maja 2012, 10:29

Podczas imprezy Game Day 2012 pokazano grę The Adventurer. Studio Farm 51 szykuje produkcję, która przypadnie do gustu fanom Indiany Jonesa i Uncharted.

Adventurer – nowa gra twórców NecroVisioN

Olek, 14 marca 2012, 16:20

Spółka The Farm 51 Group zadebiutowała dzisiaj na giełdzie NewConnect i przy tej okazji ujawniła garść szczegółów o nowej grze swego studia deweloperskiego. Według zapowiedzi twórców, Adventurer pozwoli graczom zasmakować życia prawdziwego poszukiwacza przygód na miarę Indiany Jonesa czy Allana Quatermaina.