Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat LittleBigPlanet Karting

Podsumowanie konferencji firmy Sony

Aver, 14 sierpnia 2012, 23:59

Dokładnie o godzinie 20:10 zakończyła się nieco ponad godzinna konferencja firmy Sony. Japoński koncern skupił się głównie na PlayStation Vita. Sporo miejsca poświęcono usłudze PlayStation Mobile, a także tytułom wykorzystującym Wonderbook i Move.

LittleBigPlanet Karting – termin premiery, bonus w przedsprzedaży i edycja specjalna gry

Olek, 7 sierpnia 2012, 19:14

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się garść informacji dotycząca premiery gry LittleBigPlanet Karting. Wyścigi z udziałem Sackboya i postaci z uniwersum serii LittleBigPlanet pojawią się w europejskich sklepach 7 listopada.

Wieści ze świata (LittleBigPlanet Karting, Guild Wars 2, Street Fighter X Tekken) 9/7/12

Sarge, 9 lipca 2012, 14:10

Dziś piszemy m.in. o nowym dodatku DLC do gry Street Fighter X Tekken, beta testach LittleBigPlanet Karting, a także ścieżce dźwiękowej Guild Wars 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Max Payne 3, The Last of Us, Borderlands 2) 28/6/12

Sarge, 28 czerwca 2012, 14:30

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Max Payne 3 oraz LittleBigPlanet 2, beta testach ShootMania: Storm i LittleBigPlanet Karting, trybie kooperacji w The Last of Us, a także ścieżce dźwiękowej Borderlands 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Pierwsze screeny, zwiastun i szczegóły na temat gry LittleBigPlanet Karting

Sarge, 23 marca 2012, 10:55

Od zapowiedzi gry wyścigowej LittleBigPlanet Karting minęło półtora miesiąca. Dopiero teraz ujawniono trochę szczegółów na temat tej produkcji. Udostępniono także pierwsze screeny oraz zwiastun.

LittleBigPlanet Karting potwierdzony przez firmę Sony

Hed, 10 lutego 2012, 17:36

Gra LittleBigPlanet Karting, o której pisaliśmy dwa dni temu, rzeczywiście znajduje się w produkcji. Potwierdziła to sama firma Sony. Szczegóły tytułu są nieznane, ale spodziewamy się połączenia serii LittleBigPlanet z Mario Kart.