Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Binding of Isaac

Twórca The Binding of Isaac oddaje wodę po kąpieli za wsparcie na Kickstarterze

Entelarmer, 30 czerwca 2021, 16:39

Woda po kąpieli jako prezent za wsparcie kampanii na Kickstarterze? Na taki pomysł wpadł Edmund McMillen przy okazji zbiórki na The Binding of Isaac: Four Souls - Requiem. A to tylko część niecodziennej akcji promującej ten projekt.

The Binding of Isaac sprzedało się w 2 mln kopii. Premiera Rebirth w tym roku

qjin, 17 kwietnia 2013, 08:44

Edmund McMillen pochwalił się, że jego ostatnia gra, The Binding of Isaac, sprzedała się w 2 milionach egzemplarzy. Aktualnie pracuje nad jej kolejną wersją, o podtytule Rebirth, oraz nową produkcją Mew-Genics. Podzielił się planami na temat rozszerzonej edycji Isaaca, której premiera odbędzie się pod koniec roku.

The Binding of Isaac: Rebirth to konsolowy tytuł hitu z pecetów – gra otrzyma kooperację i nową zawartość

Hed, 29 listopada 2012, 10:40

The Binding of Isaac: Rebirth to oficjalny tytuł konsolowej wersji hitu niezależnego z PC. Edmund McMillen ujawnił, że znajdziemy w niej nową grafikę, tryb kooperacji i dodatek, którego nie udało się zrealizować na pecetach.

Odświeżona wersja gry The Binding of Isaac zmierza na PC i konsole

Sarge, 30 sierpnia 2012, 09:50

Trwają prace nad odświeżoną wersją gry The Binding of Isaac, która ukaże się na PC oraz konsolach. W tej chwili nieznana pozostaje dokładna data premiery, ani pełna lista platform sprzętowych, na których ukaże się odnowione dzieło studia Team Meat.

Sprzedaż The Binding Of Isaac przekroczyła 700 tysięcy egzemplarzy

Adrian Werner, 21 czerwca 2012, 11:03

Edmund McMillen ma powody o zadowolenia. Stworzona przez niego gra The Binding of Isaac właśnie przekroczyła próg 700 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Autor zasugerował też, że już wkrótce mogą pojawić się wersje konsolowe.

Wieści ze świata (Strategic War in Europe, Dragon's Dogma, Asura's Wrath) 10/5/12

Sarge, 10 maja 2012, 12:30

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o specjalnym evencie w grze Dragon's Dogma, dodatku DLC do Asura's Wrath, zapowiedzi nowej strategii Strategic War in Europe, a także społecznościowej produkcji SimCity Social.

Obszerny dodatek do The Binding of Isaac pojawi się 28 maja

Hed, 8 maja 2012, 08:51

Znamy datę premiery i cenę obszernego dodatku do popularnej produkcji niezależnej The Binding of Isaac. Gra otrzyma rozszerzenie pod koniec tego miesiąca za jedyne 3 dolary.

The Binding Of Isaac został sprzedany 500 tysięcy razy

Hed, 20 kwietnia 2012, 13:14

Dziwaczna gra twórcy Super Meat Boy sprzedała się w nakładzie 500 tysięcy egzemplarzy. Tak przynajmniej twierdzi sam Edmund McMillen, który ujawnił liczbę w odpowiedzi na pytanie jednego z graczy.

The Binding of Isaac – prawie 450 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, dodatek w drodze

Hed, 29 stycznia 2012, 11:18

The Binding of Isaac, nowa gra jednego z twórców świetnego Super Meat Boy, sprzedała się w nakładzie prawie 450 tysięcy egzemplarzy. Producent tytułu jest zaskoczony jego sukcesem i pracuje nad płatnym dodatkiem. Być może przygody Isaaca trafią też na konsolę 3DS.

Wieści ze świata (The Binding of Isaac, Aion, Titan, Quadratum Mortis) 23/1/12

Sarge, 23 stycznia 2012, 13:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zamkniętych beta testach produkcji MMO Aion, zapowiedzi nowej gry Quadratum Mortis, reklamach w nadchodzącym projekcie firmy Blizzard oraz nazwie Sleeping Dogs zarejestrowanej przez firmę Square Enix.

Do zestawu Humble Voxatron Debut dołączono cztery nowe gry

Kono, 10 listopada 2011, 12:02

Do zestawu Humble Voxatron Debut dołączono cztery gry, które są prezentem od deweloperów. Oferta akcji charytatywnej została wzbogacona o następujące tytuły: Gish, Jasper’s Journeys, Chocolate Castle oraz Zen Puzzle Garden.

The Binding of Isaac – znamy datę premiery nowej gry twórcy Super Meat Boy

Ender, 18 września 2011, 14:15

Znamy już datę premiery gry The Binding of Isaac, za której powstanie odpowiada jeden z twórców świetnie przyjętej platformówki Super Meat Boy.

The Binding Of Isaac - nowa gra twórcy Super Meat Boy zadebiutuje w sierpniu

Hed, 17 lipca 2011, 10:35

Nowa gra twórcy świetnego Super Meat Boy zostanie wydana w sierpniu na Steamie. The Binding Of Isaac będzie strzelanką roguelike, w której odwiedzimy podziemia i zmierzymy się z wrogami. Producent przekonuje, że cena tytułu nie odstraszy graczy, a w grze zobaczymy kilka ciekawych pomysłów.