Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Botanicula

Icewind Dale, Battleheart Legacy, The Wolf Among Us i inne – przegląd najlepszych gier października na Androida

Adrian Werner, 13 listopada 2014, 06:56

W przeglądzie najlepszych październikowych produkcji na Androida omawiamy m.in. RPG-i Icewind Dale: Enhanced Edition, Record of Agarest War Zero i Battleheart Legacy, strategię Ironclad Tactics, grę logiczną Hellraid: The Escape, przygodówki The Wolf Among Us i Botanicula oraz zręcznościówkę Deep Loot.

Promocje mobilne na weekend 1–2 listopada (m.in. Hellraid: The Escape, Botanicula, LIMBO)

Jiker, 1 listopada 2014, 11:25

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Hellraid: The Escape, Botanicula, LIMBO, The Room Two oraz Home: A Unique Horror Adventure.

Botanicula – przygodówka twórców Machinarium na Androidzie

Jiker, 15 października 2014, 12:10

Na platformie Google Play zadebiutowała Botanicula – surrealistyczna przygodówka czeskiego studia Amanita Design, znanego szerzej z doskonałego Machinarium i serii Samorost. Tytuł został udostępniony na Androidzie w modelu premium i kosztuje 18 złotych.

Promocje mobilne na weekend 5–6 lipca (Godfire, NBA 2K14, Infinity Blade)

Jiker, 5 lipca 2014, 11:56

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najlepszym promocjom cenowym na gry dedykowane smartfonom i tabletom. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak m.in. Godfire: Rise of Prometheus, NBA 2K14, Botanicula, Sine Mora oraz seria Infinity Blade.

Nowe Humble Weekly Sale (m.in. Machinarium, Botanicula i Shelter)

Adrian Werner, 3 stycznia 2014, 07:59

Ruszyła nowa tygodniowa promocja w serwisie The Humble Bundle. Objeła ona przygodówki studia Amanita Design, w tym Machinarium i Botanicula, oraz kilka innych produkcji, takich jak Shelter czy Lume.

Demo gry Botanicula dostępne przez przeglądarkę internetową

Muninn, 18 czerwca 2012, 10:43

Twórcy gry przygodowej Botanicula umożliwili zapoznanie się z demem swojej produkcji. Demo nie wymaga ściągania i instalowania, ponieważ działa bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

Premiera niezależnej przygodówki Botanicula w nowej edycji akcji Humble Bundle

Sarge, 20 kwietnia 2012, 09:00

Wczoraj miała miejsce premiera niezależnej przygodówki Botanicula. Produkcja studia Amanita Design zadebiutowała w dość nietypowy sposób, bo jest oferowana w ramach akcji Humble Botanicula Debut, w której za dowolną cenę możemy zdobyć nie tylko omawiany tytuł, ale m.in. także Machinarium, czy Samorost 2.

Botanicula – nowa przygodówka twórców Samorost i Machinarium pojawi się 19 kwietnia

Hed, 5 kwietnia 2012, 09:27

Botanicula, nowa przygodówka twórców Samorost i Machinarium, zostanie wydana 19 kwietnia na pecetach i makach. Produkcję będzie można kupić bezpośrednio na stronie studia Amanita Design lub w serwisach typu Steam i GOG. Z okazji ogłoszenia daty premiery, twórcy wypuścili nowy zwiastun swojej gry.

Botanicula – nowe informacje o grze twórców Machinarium [wywiad]

Hed, 24 października 2011, 11:57

Twórcy gier Machinarium i Samorost ze studia Amanita Design ujawnili kilka informacji o swojej nowej prześlicznej przygodówce: Botanicula. Jakub Dvorský, jeden z producentów gry, opowiedział w krótkim wywiadzie o rozgrywce, stylu artystycznym i długości przygody. Pełną treść rozmowy znajdziecie w rozwinięciu tej wiadomości.

Twórcy Machinarium zachwycają teaserem gry Botanicula

Hed, 11 października 2011, 13:31

Autorzy gier Machinarium i Samorost pokazali teaser swojego najnowszego dzieła: przygodówki Botanicula. Wcielimy się w niej w leśne istoty, które wyruszą na niebezpieczną przygodę. Gra już teraz zachwyca nietypową oprawą wizualną i intrygującą muzyką.