Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Halo: Combat Evolved Anniversary

Halo: The Master Chief Collection – cztery części Halo na XONE?

Ender, 17 maja 2014, 14:30

Według niepotwierdzonych jeszcze plotek, w tym roku na konsolę Xbox One trafi zestaw pierwszych czterech głównych odsłon cyklu Halo. Gry zostaną gruntowanie odświeżone i przystosowane do pracy z wysokimi rozdzielczościami. Pakiet ma przygotować graczy na premierę piątej odsłony przygód Master Chiefa w 2015 roku.

343 Industries pracuje nad rocznicową wersją Halo 2?

Ender, 6 lipca 2012, 21:10

W sieci pojawiły się plotki wskazujące na to, że po sukcesie rocznicowej wersji pierwszego Halo, studio 343 Industries zdecydowało się rozpocząć prace nad odświeżoną edycją drugiej części przygód Master Chiefa.

Wieści ze świata (Need for Speed: The Run, Halo, Final Fantasy XIII-2, THQ) 1/2/12

Sarge, 1 lutego 2012, 13:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pierwszym dodatku DLC do gry Final Fantasy XIII-2, coraz słabszej kondycji firmy THQ, poziomach graczy w serii LittleBigPlanet oraz darmowej aktualizacji Need for Speed: The Run na PC.

Wieści ze świata (Saints Row: The Third, Halo: Combat Anniversary Evolved, Xbox) 16/11/11

Jiker, 16 listopada 2011, 13:33

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Saints Row: The Third, premierze Halo: Combat Anniversary Evolved, demie Michael Phelps: Push the Limit, a także becie King Arthur II.

Halo: Combat Evolved Anniversary ozłocony

Ender, 16 października 2011, 12:45

Producent gry Halo: Combat Evolved Anniversary potwierdził, że tytuł otrzymał właśnie „złoty” status i trafił do tłoczni. Równocześnie podzielił się nowymi informacjami dotyczącymi wsparcia gry dla kontrolera ruchu Kinect oraz podał listę możliwych do zdobycia achievementów.

Nowe wieści o filmie na podstawie serii Halo

Olek, 6 października 2011, 14:44

Francuski wydawca książki Halo: Cryptum ujawnił, że w 2012 roku do kin wejdzie filmowa adaptacja trylogii Grega Beara, której akcja osadzona została w doskonale znanym graczom uniwersum serii Halo. Ekranizacją zajmuje się wytwórnia DreamWorks, a swój udział w projekcie ma Steven Spielberg.

Tryb 3D i kolejne mapy potwierdzone w grze Halo: Combat Evolved Anniversary

Sarge, 28 sierpnia 2011, 12:30

Studio 343 Industries ujawniło trzy kolejne mapy i potwierdziło wsparcie dla stereoskopowego 3D w grze Halo: Combat Evolved Anniversary. Udostępniony został także nowy materiał z cyklu kulis produkcji oraz film przedstawiający rozgrywkę w jednym z poziomów kampanii dla jednego gracza.

Wieści ze świata (BioShock: Infinite, Halo, PlayStation Plus) 7/07/11

Jiker, 7 lipca 2011, 14:55

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" poświęcamy czas rocznicy PlayStation Plus, wznowieniu pierwszego Halo, bohaterowi BioShock: Infinite oraz nowej grze studia Harmonix.

Halo Combat Evolved Anniversary z obsługą Kinecta

Kono, 20 czerwca 2011, 14:15

W wywiadzie udzielonym serwisowi GameSpot, Phil Spencer – szef Microsoft Game Studios – wyjawił, że Halo: Combat Evolved Anniversary będzie oferować wsparcie dla kontrolera Kinect.

343 Industries zapowiada Halo 4 i Halo Combat Evolved Anniversary

Sarge, 7 czerwca 2011, 11:00

Na wczorajszej konferencji prasowej firma Microsoft zapowiedziała Halo 4 oraz Halo Combat Evolved Anniversary, czyli remake oryginału znanego z pierwszego Xboksa. Fani przygód Master Chiefa mają więc podwójny powód do zadowolenia.

Konferencja Microsoftu - Halo 4, Gears of War 3, Mass Effect 3, remake Halo: CE, Forza 4

Sarge, 7 czerwca 2011, 00:15

Pierwsza konferencja tegorocznych targów E3 już za nami. Swoje propozycje ujawniła firma Microsoft, która skupiła się na wsparciu Kinecta w poszczególnych grach. Wiele z omówionych pozycji właśnie pod tym względem ma się różnić od wersji na pozostałe platformy. W sumie pokazano kilkanaście tytułów, a większość z nich zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku.

Pierwszy screen z Halo 4 i remake Halo: Combat Evolved

Sarge, 6 czerwca 2011, 18:05

Tuż przed rozpoczęciem konferencji Microsoftu w Los Angeles, na stronie xbox.com doszło do dużego wycieku. Wśród zapowiedzianych gier pojawiła się czwarta część Halo oraz remake pierwowzoru, o którym pisaliśmy Wam jeszcze dzisiaj.

Gry na Kinecta, nowe Gears of War i remake Halo na konferencji Microsoftu?

Sarge, 6 czerwca 2011, 12:25

Dziś, późnym popołudniem odbędzie się konferencja prasowa Microsoftu na targach E3 w Los Angeles. Spodziewamy się na niej szeregu ciekawych zapowiedzi. Różne źródła mówią m.in. o odświeżonej pierwszej części Halo, nowym wydaniu Gears of War oraz grach przygotowywanych z myślą o kontrolerze Kinect.