Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder

Plotki o nowych grach z serii Rainbow Six oraz Ghost Recon

Jiker, 8 stycznia 2009, 10:20

Serwis Computer and Video Games wszedł w posiadanie nowych informacji na temat dwóch serii wchodzących w skład marki Tom Clancy. Chodzi oczywiście o następne odsłony Rainbow Six oraz Ghost Recon, które, jeśli wierzyć informatorom, miałyby zostać oficjalnie zapowiedziane w przeciągu kilku kolejnych tygodni.

Ubisoft dołącza do Steama

Przemysław Zamęcki, 2 kwietnia 2008, 07:25

Firmy Ubisoft i Valve poinformowały, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy usługa Steam poszerzy się o znaczną ilość tytułów, których wydawcą jest francuski koncern.

Nowy Ghost Recon na horyzoncie

Jiker, 31 marca 2008, 08:24

Oficjalny serwis francuskiej firmy UbiSoft poświęcony grom z cyklu Ghost Recon od kilkudziesięciu godzin wita graczy dosyć oryginalną zapowiedzią stworzoną w technologii flash. Póki co nie wiemy jakiemu dokładnie tytułowi jest ona poświęcona, niemniej jednak chodzi tu najpewniej o kolejną pozycję z cyklu Ghost Recon.

Ghost Recon 2 oficjalnie w produkcji!

ComCo, 9 kwietnia 2004, 08:05

Potwierdziły się wcześniejsze rewelacje fanowskiego serwisu ghostrecon.net - powstanie sequel Tom Clancy's Ghost Recon! Połączone sztaby firm Red Storm oraz Ubi Soft zapowiedziały premierę drugiej części tej taktycznej gry akcji na trzeci kwartał bieżącego roku (wakacje), zaś jak przystało na pełnoprawną kontynuację, autorzy zapowiedzieli rozbudowę i udoskonalenie większości elementów znanych z oryginału.

Ghost Recon 2 w produkcji?

Krystian Smoszna, 22 marca 2004, 10:27

Fanowski serwis ghostrecon.net, poświęcony – jak sama nazwa wskazuje – produktom spod znaku Ghost Recon, zapowiedział powstanie kolejnej gry z tej serii – tym razem jednak nie żadnego dodatku ale pełnoprawnego sequela.

Puchar Narodów Ghost Recon - Polacy na pierwszy miejscu!

Syriusz, 15 sierpnia 2003, 09:19

Polskiej drużynie udało się zająć pierwsze miejsce w turnieju Ghost Recon Nations Cup, zorganizowanym przez Clanbase! W finale nasi reprezentacji musieli zaprezentować swoje umiejętności w pojedynku z Francuzami. Zwycięstwo wynikiem 2:0, bez oddania ani jednej mapy mówi chyba samo za siebie...

Prace nad Tom Clancy's Ghost Recon: Jungle Storm rozpoczęte

Phoenix, 12 sierpnia 2003, 09:33

Paryski wydział firmy wydawniczej Ubi Soft Entertainment ogłosił rozpoczęcie prac nad nowym tytułem z serii Ghost Recon, który przeznaczony jest na konsole Playstation 2. Tom Clancy's Ghost Recon: Jungle Storm jako pierwsza gra z całej serii umożliwi posiadaczom PlayStation 2 rozgrywkę przez Internet. Pełna wersja gry posiadać będzie 31 map dla multiplayera, 3 nowe tryby do gry przez net, pełne wsparcie dla komend głosowych poprzez Sony PS2 Voice Communicator. Data ukazania się Ghost Recon: Jungle Storm na rynku przewidziana jest na koniec roku 2003.

Dodatkowe mapy do Island Thunder na konsolę Xbox

ComCo, 8 kwietnia 2003, 16:57

Korporacja Ubi Soft Entertainment poinformowała, że cztery najpopularniejsze, multiplayer’owe mapy pochodzące z Tom Clancy's Ghost Recon (PC) zostaną dołączone do, aktualnie przygotowywanego na konsolę Xbox, dodatku o nazwie Island Thunder. Tytuł ten ma umożliwić rozgrywkę wieloosobową poprzez usługę Xbox Live!, zaś fani wybrali w głosowaniu następujące poziomy: the Embassy, Battlefield, Castle oraz Wilderness.

Nowe premiery...czyli co już dziś można kupić na zachodzie

Łosiu, 24 września 2002, 11:46

Powołując się na ofertę sprzedaży zachodniego sklepu internetowego Amazon.com, oznajmiam, że dziś do sprzedaży trafiło kilka nietuzinkowych tytułów, tj. Earth and Beyond, Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder, Stronghold: Crusader, Strike Fighters: Project 1 oraz Heroes of Might & Magic IV: The Gathering Storm. Ponadto należy dodać, że wczoraj do zachodnich sklepów trafił najnowszy dodatek do gry The Sims - The Sims: Unleashed (The Sims: Zwierzaki). Dziś także ma swą Szwedzką premierę Bandits: Phoenix Rising, światowa nie jest jeszcze znana.

Ghost Recon: Island Thunder gotowy

Sznur, 21 września 2002, 10:29

Ubi Soft informuje, że najnowszy pakiet dodatków do taktycznej gry akcji Ghost Recon, został „ozłocony”. Island Thunder to już drugi dodatek do gry Tom Clancy’s Ghost Recon, w którym akcja przenosi się na wyspę cygar i dobrego rumu, czyli rzecz jasna Kubę.

Kolejny dodatek do Tom Clancy's Ghost Recon oficjalnie w produkcji

Łosiu, 22 sierpnia 2002, 08:25

Taktyczna gra akcji sygnowana nazwiskiem Clancy's - Ghost Recon okazała się na tyle dużym sukcesem, że jej producent i wydawca, firmy Red Storm i Ubi Soft, zdecydowały się w krótkim czasie po światowej premierze samej gry (około czterech miesięcy) wydać pierwszy dodatek do niej o podtytule Desert Siege. Najwidoczniej i on sprzedał się w znacznych ilościach, bo dziś oficjalnie zapowiedziano wydanie kolejnego dodatku - Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder.