Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mortal Kombat: Shaolin Monks

Mortal Kombat: Shaolin Monks – bijatyka ukaże się w odświeżonej wersji HD?

Adam Zechenter, 31 października 2013, 11:38

Czy Shaolin Monks, jedna z odsłon legendarnej sagi Mortal Kombat, zostanie udostępniona w odsłonie HD? Tak chyba należy rozumieć wpis Eda Boona, twórcy kultowej serii i dyrektora kreatywnego studia NetherRealm.

Powstaje nowy Mortal Kombat!

Piotr Doroń, 10 czerwca 2010, 16:53

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziała oficjalnie nową odsłonę cyklu Mortal Kombat. Za jej deweloping odpowiedzialna jest ekipa NetherRealm Studios (dawniej Warner Bros. Games Chicago), zarządzana przez pomysłodawcę marki, Eda Boona. Produkcja zostanie wydana na Xboksa 360 i PlayStation w 2011 roku. W Sieci opublikowany został również pierwszy zwiastun produkcji.

Więcej informacji na temat filmu Mortal Kombat

Marcin Skierski, 10 czerwca 2010, 15:05

Wczoraj mogliście obejrzeć u nas krótki, niemal ośmiominutowy film, który okazał się demonstracją kolejnej ekranizacji marki Mortal Kombat. Demonstracją, bo od jego przyjęcia zależeć będzie, czy twórcy dostaną zielone światło i produkcja pojawi się w kinach w pełnej wersji. Dziś poznaliśmy trochę więcej informacji na temat tej zajawki.

Mortal Kombat - tajemniczy filmik zapowiedzią nowej ekranizacji? [news uaktualniony]

Adrian Werner, 9 czerwca 2010, 09:20

Fani Mortal Kombat mają powody do radości. Na sieci pojawił się tajemniczy filmik, który najprawdopodobniej pochodzi z nowej ekranizacji popularnej niegdyś serii mordobić.

Nowy Mortal Kombat pod koniec 2010 roku?

Piotr Doroń, 8 marca 2010, 10:50

Redakcja serwisu TRMK dotarła do szeregu plotek i niepotwierdzonych informacji poświęconych dziewiątej odsłonie cyklu bijatyk Mortal Kombat. Wynika z nich, że premiera kolejnego dzieła Eda Boona i ekipy WB Games Chicago ma szansę odbyć się pod koniec bieżącego roku, a nowe fakty na jego temat ujawnione zostaną w przyszłym miesiącu.

Next Gen - odc. 5 - Mortal Kontrakt

Runshin & Lans Tartare, 2 września 2009, 10:29

Nowy Mortal Kombat pokaże, co potrafi w sieci

Szymon Liebert, 11 sierpnia 2009, 09:28

Warner Bros. ma poważne plany odnośnie kolejnej odsłony Mortal Kombat. Marka została kupiona przez firmę od upadającego wydawcy Midway, wraz ze studiem odpowiedzialnym chociażby za jej ostatnią odsłonę (Mortal Kombat vs DC Universe). Okazuje się, że nowy produkt miałby skupić się między innymi na rozgrywce sieciowej i jednocześnie stworzyć prawdziwy standard dla innych gier.

Mortal Kombat znów na srebrnym ekranie?

Grzegorz Jamborski, 9 lipca 2009, 10:08

Jeśli wierzyć słowom jednego z aktorów z obsady poprzednich filmów Mortal Kombat, wkrótce doczekamy się trzeciej filmowej adaptacji słynnej serii gier komputerowych.

Nowy Mortal Kombat tylko dla dorosłych

Maciej Myrcha, 20 czerwca 2009, 11:24

Wygląda na to, iż mimo wszystkich zawirowań wokół firmy Midway oraz jej flagowej serii, Mortal Kombat, fani dostaną kolejną odsłonę swojej ulubionej bijatyki. Co więcej, gra nie będzie już „ugrzeczniona” aby uzyskać niższą kategorię wiekową, ba, będzie przeznaczona tylko dla dorosłych.

Szczegóły na temat gry Ultimate Mortal Kombat 3 w wersji na NDS

Artur Falkowski, 28 czerwca 2007, 15:51

Wśród zapowiadanych przez firmę Midway gier na NDS znalazła się konwersja hitu sprzed lat, Ultimate Mortal Kombat 3. Jak się okazało, posiadacze przenośnej konsolki Nintendo dostaną grę wzbogaconą o szereg bonusów.

Nowy Mortal Kombat bardziej realistyczny

Artur Falkowski, 22 kwietnia 2007, 13:48

Wraz z Mortal Kombat: Armageddon twórcy pożegnali się z odchodzącą właśnie generacją konsol i choć nie wszystkim fanom odpowiadały zastosowane w grze rozwiązania (jak np. brak indywidualnych fatality oraz nieprzystające do cyklu wyścigi gokartów), produkcja spotkała się z całkiem dobrym przyjęciem. Teraz twórcy biorą się za kolejną, ósmą już część tej popularnej serii bijatyk.

Mortal Kombat 8 grą MMO?

Krystian Smoszna, 27 marca 2007, 08:03

W kwietniowym numerze czasopisma Official Xbox Magazine opublikowano interesującą plotkę dotyczącą najnowszej, ósmej już odsłony cyklu Mortal Kombat. Z informacji uzyskanych przez magazyn wynika, że najnowszy twór firmy Midway Games będzie produktem należącym do rodziny gier MMO.

Mortal Kombat 8 w produkcji!

Krystian Smoszna, 5 lutego 2007, 12:19

Ósma odsłona cyklu Mortal Kombat, która przygotowywana jest na konsole nowej generacji, będzie napędzana przez silnik Unreal Engine 3 – zapowiedział Ed Boon w wywiadzie dla popularnego magazynu Game Informer.

Boon i Himmerick a gra z serii Mortal Kombat w wersji dla Nintendo DS

Radosław Grabowski, 2 lutego 2007, 12:12

Piętnastolecie istnienia obchodzi w tym roku kultowa seria Mortal Kombat, zawsze kojarzona z krwawymi bijatykami mistrzów rozmaitych sztuk walki. Kolejne części owego cyklu trafiały na różnorodne platformy, ale jeszcze nigdy nie widzieliśmy "Śmiertelnej Walki" w wersji dla Nintendo DS. Mimo wcześniejszych zaprzeczeń, edycję taką jednak ujrzymy na sklepowych półkach.

Petycja posiadaczy Xboxa 360 w sprawie Mortal Kombat

Bartłomiej Kossakowski, 5 lipca 2006, 10:27

Jak wiemy od kilku miesięcy, zapowiedziana na jesień tego roku gra Mortal Kombat: Armageddon będzie prawdopodobnie ostatnim tytułem z wielbionej od wielu lat przez graczy serii. Ukaże się ona w wersjach na Playstation 2 i pierwszego Xboxa.

Armageddon w świecie Mortal Kombat

Krystian Smoszna, 1 marca 2006, 07:26

Nie tylko Mortal Kombat: Unchained – gra tworzona z myślą o użytkownikach PSP – zostanie opublikowana na rynku jesienią tego roku. W tym samym okresie koncern Midway wyda również Mortal Kombat: Armageddon, który będzie ostatnim tytułem z legendarnego cyklu, przeznaczonym na konsole obecnej generacji.

Sprawa Mortal Kombat: Armageddon coraz bardziej klarowna

Radosław Grabowski, 14 stycznia 2006, 11:44

Wydana jesienią ubiegłego roku gra Mortal Kombat: Shaolin Monks była, podobnie jak kiedyś Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero, odejściem od klasycznej formy wirtualnej bijatyki w kierunku hybrydy akcji i przygody. Pracownicy firmy Midway zamierzają jednak powrócić do typowych zasad „Śmiertelnej Walki” w zupełnie nowym produkcie.

Internetowa reklama Mortal Kombat: Shaolin Monks zakazana

Daniel Kazek, 23 grudnia 2005, 13:10

Niezależna brytyjska instytucja Advertising Standards Authority, zajmująca się regulacją standardów wyświetlanych reklam, podjęła decyzję o zablokowaniu filmu promującego Mortal Kombat: Shaolin Monks. Wyprodukowany obraz powstał wyłącznie z myślą o internetowej dystrybucji.

Armageddon kolejną grą z cyklu Mortal Kombat

Krystian Smoszna, 5 października 2005, 14:01

Na łamach jednego z serwisów w całości poświęconych serii Mortal Kombat pojawiła się informacja, z której wynika, iż jeden z oddziałów koncernu Midway (zlokalizowany w San Diego) pracuje już nad kolejną odsłoną legendarnego cyklu bijatyk.

Mnisi z Mortal Kombat wyszli z murów klasztoru Shaolin

Krzysztof Bartnik, 20 września 2005, 08:53

Jak podała korporacja Midway Games, najnowsza część znanej (i bestsellerowej) serii Mortal Kombat o podtytule Shaolin Monks trafiła już do rynkowej sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Gra dostępna jest wyłącznie na konsole Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox, a pierwsze oceny zachodniej prasy (8/10 wg serwisu IGN) wskazują, że mamy do czynienia z produkcją ponadprzeciętną.

Mortal Kombat: Shaolin Monks w "złocie"

Krystian Smoszna, 9 września 2005, 08:14

Mnisi z klasztoru Shaolin tarzają się w złocie – chciałoby się rzec w komentarzu do opublikowanego wczoraj oświadczenia prasowego firmy Midway Games, w którym poinformowano, że najnowsza odsłona popularnego cyklu Mortal Kombat osiągnęła status „gold”. Po wizycie w tłoczni gra rozpocznie egzystencję na rynku elektronicznej rozrywki, a stanie się to dokładnie 20 września bieżącego roku.

Mortal Kombat w życiu - niestety ze skutkiem śmiertelnym

Maciej Myrcha, 4 marca 2005, 14:10

Wszyscy, którzy twierdzą, iż gry komputerowe są złe i demoralizują psychikę młodych graczy, właśnie otrzymali kolejny argument przemawiający za takim właśnie spojrzeniem na ten temat. Jak poinformował rzecznik policji z Rygi, 14-letni uczeń został brutalnie zamordowany przez swoich kolegów. Mordercy wykorzystali techniki podpatrzone w grze Mortal Kombat.

Trzeci film z serii Mortal Kombat coraz bliżej

Krystian Smoszna, 14 lutego 2005, 11:43

Serwis Moviehole.net podzielił się w piątek ze swoimi czytelnikami ciekawą informacją na temat trzeciej odsłony filmu opartego o popularną serię gier sygnowanych logiem Mortal Kombat. Według najnowszych i rzekomo potwierdzonych wieści, ekipa odpowiedzialna za Mortal Kombat: Devastation rozpocznie prace już w maju bieżącego roku.