Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 31 października 2020, 10:20

autor: Frozen

Zobacz wirtualny sklep, w którym nigdy nie zabraknie RTX 3000

Firma Galax przygotowała targi, które możemy odwiedzić bez konieczności wychodzenia z domu. Na półkach wirtualnych stoisk znajdziemy m.in. karty graficzne GeForce RTX 3000.

Z racji panujących na całym świecie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, organizowanie jakichkolwiek targów sprzętowych jest niemałym wyzwaniem. Firma Galax poradziła sobie z tym problemem, przenosząc całą swoją wystawę w świat wirtualny. Ekspozycję Galax Virtual Show 2020 może odwiedzić każdy – wystarczy kliknąć w poniższy link.

Po wirtualnej hali możemy poruszać się klawiszami WASD. Wycelowanie i kliknięcie w eksponat przeniesie nas na kartę z opisem produktu, gdzie można go dowolnie obracać i przybliżać. Swoje stoiska na targach mają takie firmy jak Philips, Fractal Design czy Antec. Na Galax Virtual Show 2020 postawiono także sklep, który posiada w swojej ofercie m.in. karty graficzne GeForce RTX 3060.

Zobacz wirtualny sklep, w którym nigdy nie zabraknie RTX 3000 - ilustracja #1
Ktoś chce nową kartę graficzną?

W dziale „FPS Gaming” znajdziemy z kolei prostą pierwszoosobową strzelankę, w której naszym celem jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników z mapy. Jakie inne targi sprzętowe mogłyby pochwalić się taką atrakcją?

  1. Oficjalna strona firmy Galax
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.