Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 22 stycznia 2020, 09:10

autor: Aquma

Zobacz prototyp Xbox Series X

Użytkownik Twittera o ksywie Doug - Xbox Series X zamieścił na swoim koncie zdjęcia najnowszej konsoli Microsoftu. Co ciekawe, innemu Internaucie udało się przypisać widoczny numer seryjny do swojego konta - co sugeruje, że widoczna na fotografiach konsola jest autentyczna.

Nieoficjalne zdjęcia nowego Xboksa. - Zobacz prototyp Xbox Series X - wiadomość - 2020-01-22
Nieoficjalne zdjęcia nowego Xboksa.

Dotychczas wygląd nowego Xboksa mogliśmy podziwiać jedynie w oficjalnych materiałach i renderach. Teraz możemy zobaczyć, jak prezentuje się „w realu”. Użytkownik Twittera o ksywie Doug - Xbox Series X zamieścił na swoim koncie zdjęcia prototypu konsoli - niestety nie ma ich zbyt dużo, ale mimo to pozwalają rzucić okiem na najnowszą platformę Microsoftu. Fotografie znajdziecie poniżej.

Zobacz prototyp Xbox Series X - ilustracja #2
Xbox Series X.
Xbox Series X.

Co ciekawe, innemu internaucie udało się nawet zarejestrować widoczny na jednym ze zdjęć numer seryjny konsoli na swoim koncie Microsoftu - zrobił to dla zabawy, usuwając urządzenie niedługo potem i błagając Microsoft, by go z tego powodu nie banował. Sugeruje to, że widoczna na fotografiach konsola jest prawdziwa (oczywiście o ile poniższy obrazek nie jest fałszywką).

Dowód na autentyczność konsoli.
Dowód na autentyczność konsoli.

Przypominamy, że konsola Xbox Series X (a w zasadzie po prostu Xbox) została oficjalnie zaprezentowana w czasie zeszłorocznej gali The Game Awards. Sprzęt, który wcześniej był znany jako Project Scarlett, wyróżnia się olbrzymią mocą obliczeniową i trafi do sklepów w okresie świątecznym bieżącego roku.

  1. Microsoft - strona oficjalna
  2. Xbox - strona oficjalna