Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 26 maja 2019, 10:15

autor: Lazlo

Wyciekły zdjęcia Xbox One S w edycji dla fanów Fortnite

Nieoficjalne informacje sugerują, że już wkrótce do sprzedaży trafi specjalna wersja konsoli Xbox One S dla fanów gry Fortnite z dołączonym pakietem Dark Vertex. Gracze, którzy zdecydują się na zakup purpurowej wersji urządzenia, otrzymają także 2000 V-dolców oraz miesięczny abonament na wybrane usługi.

Trzeba przyznać, że konsola prezentuje się nieźle... - Wyciekły zdjęcia Xbox One S w edycji dla fanów Fortnite - wiadomość - 2019-05-27
Trzeba przyznać, że konsola prezentuje się nieźle...

Wygląda na to, że Microsoft przygotowuje specjalną edycję konsoli Xbox One S skierowaną do fanów gry Fortnite. Portal WinFuture informuje, że już w najbliższych tygodniach do sprzedaży ma trafić purpurowa edycja limitowana urządzenia, do której dołączony będzie pakiet Dark Vertex oraz 2000 V-dolców (waluty wykorzystywanej w grze). W zestawie ma się znaleźć także miesięczny abonament na Xbox Live Gold, EA Access oraz Xbox Game Pass.

Czekamy na potwierdzenie

Nie wiadomo dokładnie, kiedy Microsoft oficjalnie zapowie nową edycję konsoli, jednak doniesienia sugerują, że będzie ona kosztowała 299 dolarów (ok. 1400 zł z VAT) i zostanie wyposażona w dysk o pojemności 1 TB oraz napęd Blu-ray. Nie jest to pierwsza specjalna edycja konsoli Xbox One S – wcześniej można było nabyć podobny zestaw dedykowany np. grze Minecraft.

Tak wyglądać ma cały pakiet. - Wyciekły zdjęcia Xbox One S w edycji dla fanów Fortnite - wiadomość - 2019-05-27
Tak wyglądać ma cały pakiet.

Microsoft zaplanował swoją prezentację podczas targów E3 na niedzielę 9 czerwca. Gigant z Redmond zapowiada, że w tym roku „pójdzie na całość”, a purpurowy Xbox One S może być jedną z rzeczy, która zostanie pokazana światu tego dnia. Podczas prezentacji powinniśmy dowiedzieć się także czegoś na temat platformy streamingowej xCloud, nowej odsłony Gears of War, wznowienia serii Fable oraz, co chyba najistotniejsze, poznać pierwsze szczegóły na temat konsoli następnej generacji nazywanej roboczo Xbox Anaconda.