Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 13 stycznia 2020, 11:26

autor: Aquma

Samsung Galaxy S20+ na zdjęciach. Trwają prace nad nowym składanym smartfonem

Redaktorzy serwisu XDA opublikowali kilka zdjęć Samsunga Galaxy S20+ - środkowego smartfona z nowej linii flagowców koreańskiego producenta. Firma podobno pracuje też nad Galaxy Z Flip, czyli składanym telefonem przypominającym Motorola Razr.

Samsung Galaxy S20 na zdjęciach. - Samsung Galaxy S20+ na zdjęciach. Trwają prace nad nowym składanym smartfonem - wiadomość - 2020-01-13
Samsung Galaxy S20 na zdjęciach.

W sieci pojawiły się zdjęcia nowego flagowego smartfona od firmy Samsung. Co ciekawe, potwierdziły się plotki sugerujące, że koreański producent planuje zmienić nazwę swojej bodaj najbardziej rozpoznawalnej linii telefonów. Zamiast Samsunga Galaxy S11 otrzymamy... Samsunga Galaxy S20. Poniżej kilka fotografii omawianego modelu.

Samsung Galaxy S20+ na zdjęciach. Trwają prace nad nowym składanym smartfonem - ilustracja #2
Samsung Galaxy S20+ na zdjęciach. Trwają prace nad nowym składanym smartfonem - ilustracja #3
Samsung Galaxy S20 na zdjęciach. Źródło: XDA Developers.
Samsung Galaxy S20 na zdjęciach. Źródło: XDA Developers.

Urządzenie, które widzimy na zdjęciach to Galaxy S20+, które ma być „środkowym” modelem z linii S20. Klienci będą mogli kupić także zwyczajną S20-tkę oraz S20 Ultra. Tylko ostatni z tych telefonów będzie posiadał przełomowy, 108-megapikselowy aparat. Urządzenia będą dostępne w wariantach posiadających modem 4G lub 5G. Redaktorzy XDA zwracają uwagę, że w przypadku S20+ zmianie (względem linii S11) uległ ekran urządzenia, który jest bardziej płaski.

Wszystko wskazuje również na to, że firma pracuje nad kolejnym składanym telefonem. Warto odnotować, że będzie to model, który znacząco odróżnia się od Samsunga Galaxy Fold - otrzymamy urządzenie przypominające Motorola Razr (inaczej mówiąc, składane nie w poziomie, a w pionie - trochę jak dawne telefony „z klapką”). Omawiany sprzęt ma nosić nazwę Galaxy Z Flip.

  1. Samsung - strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.