Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 28 września 2020, 15:52

autor: Entelarmer

PS5 - amerykański raper ma już swój egzemplarz

Raper Travis Scott stał się jednym z pierwszych posiadaczy PlayStation 5. Amerykanin pochwalił się swoim egzemplarzem konsoli Sony na Instagramie.

Do premiery platform dziewiątej generacji pozostało jeszcze nieco czasu, ale niektórzy mieli już okazję osobiście sprawdzić jedną z nich. Od początku miesiąca w sieci pojawiają się filmiki prezentujące rozpakowywanie Xboksa Series X przez kolejnych youtuberów. W przypadku PlayStation 5 na razie musi nam wystarczyć wpis Travisa Scotta na Instagramie. Amerykański raper pochwalił się zdjęciem z padem DualSense na kolanach, zapowiadając całonocny seans z PS5.

PS5 - amerykański raper ma już swój egzemplarz - ilustracja #1
Travis Scott może już cieszyć się PlayStation 5

Wpis rapera sam w sobie nie jest szczególnie istotny, ale sugeruje, że również zachodni influencerzy niedługo będą mogli bliżej zapoznać się z piątym PlayStation. Ich koledzy z Japonii mają szansę sprawdzić konsolę dzięki uprzejmości krajowego oddziału Sony Interactive Entertainment (via Gematsu). Lista szczęśliwców uwzględnia takie kanały jak Ushizawa oraz SeikinTV, które będą mogły zamieścić swoje materiały nie wcześniej niż 4 października o godzinie 11:00 czasu polskiego.