Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 20 stycznia 2022, 22:10

autor: Michał "Maycuzai" Zegar

Zobacz swoje osobiste podsumowanie 2021 z PlayStation i zgarnij darmowe awatary

Osobiste podsumowanie 2021 roku z PlayStation jest już dostępne. Zawiera ono spersonalizowane oraz globalne statystyki, którymi można dzielić się z innymi użytkownikami. Ci, którzy skorzystają z okazji, mogą liczyć na darmowe awatary.

W SKRÓCIE:
  • Od dzisiaj użytkownicy konsol PS4 i PS5 mogą uzyskać swoje osobiste podsumowanie 2021 roku z PlayStation.
  • Ci, którzy to zrobią, otrzymają kod na cztery darmowe awatary.
  • Podsumowanie zawiera statystyki z ostatnich dwunastu miesięcy.
  • Zestawieniem można podzielić się ze swoimi znajomymi.

Od dzisiaj użytkownicy konsol PS4 i PS5 mogą uzyskać dostęp do swojego osobistego podsumowania 2021 roku z „ekosystemem” PlayStation. Zainteresowani powinni udać się pod ten link przed 20 lutego. Ci, którzy skorzystają z okazji, otrzymają kod pozwalający na bezpłatne pobranie czterech specjalnych awatarów.

Podsumowanie zawiera statystyki z ostatnich dwunastu miesięcy, pokroju łącznego czasu spędzonego w grach na konsolach PlayStation czy liczby zdobytych w nich trofeów. Zestawieniem można oczywiście podzielić się ze swoimi znajomymi, a także przejrzeć ich własne osiągnięcia.

Zobacz swoje osobiste podsumowanie 2021 z PlayStation i zgarnij darmowe avatary - ilustracja #1
Źródło: PlayStation.Blog.

Zobacz oferty PS5 na Allegro.

Dodatkowo podsumowanie zawiera kolektywne dane posiadaczy konsol PlayStation z całego globu. Dzięki temu dowiecie się, która broń w Returnal cieszyła się największą popularnością, ile procent graczy spotkało Kit w Ratchet & Clank: Rift Apart oraz jaką liczbę pojazdów odholowano na złom w Destruction AllStars.

Warto jednak nadmienić, że nie wszyscy mogą podejrzeć swoje podsumowanie 2021 roku z PlayStation. Użytkownicy, którzy nie wyrazili zgody na zbieranie „dodatkowych danych” w ustawieniach swoich konsol PS4 oraz/lub PS5, niestety będą musieli obejść się smakiem.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Zobacz swoje osobiste podsumowanie 2021 z PlayStation i zgarnij darmowe avatary - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTubeGRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.