Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 4 marca 2020, 11:55

autor: AlexB

Oto gamingowe łóżko z „piżamą” dla graczy

Firma Bauhutte zaprojektowała... gamingowe łóżko. W skład pełnego zestawu wchodzi między innymi specjalny kombinezon ułatwiający zabawę w świecie wirtualnym. Gadżet wstępnie wyceniono na 113 250 jenów (około 4049 złotych). Jak na razie nie wiadomo, czy będzie on dostępny poza Japonią.

Tylko oczy otworzy i już do komputera. - Oto gamingowe łóżko z „piżamą” dla graczy - wiadomość - 2020-03-04
Tylko oczy otworzy i już do komputera.

Mieliście kiedyś takie dni, że najchętniej zostalibyście w pierzynach i jedyna Wasza aktywność polegałaby na graniu na komputerze bądź konsoli oraz oglądaniu filmów albo seriali? Jeśli tak, to japońska firma Bauhutte wyszła naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przygotowała ona łóżko zaprojektowane specjalnie z myślą o miłośnikach elektronicznej rozrywki (via Tom's Hardware). Oto, jak się ono prezentuje.

W SKRÓCIE
  1. Japońska firma Bauhutte zaprojektowała specjalne łóżko dla graczy.
  2. W skład pełnego zestawu wchodzą między innymi specjalne wózki na przekąski, miejsca na monitory i klawiatury, uchwyt na tablet oraz specjalny kombinezon.
  3. Kompletną wersję mebla wyceniono na 113 250 jenów (około 4049 złotych).

Specjaliści z Bauhutte podczas tworzenia gamingowego łóżka pomyśleli o wszystkim, co mogłoby się przydać typowemu graczowi. Na froncie mebla mamy coś w rodzaju biurka, gdzie znajdują się mocowania na monitory oraz można postawić głośniki i inny sprzęt niezbędny do zabawy. Natomiast z tyłu znajduje się wygodna półka na budzik, telefon itp. Ponadto pełny zestaw wyposażony jest w uchwyty na słuchawki, pada i kubki (nie można bowiem zapominać o regularnym nawadnianiu), dodatkowe miejsce na klawiaturę oraz wózki na przekąski oraz napoje. Nie zapomniano też o specjalnym uchwycie na tablet, co może przydać się w momencie, gdy ktoś zmęczy się już graniem i najdzie go ochota na wygodne surfowanie po Internecie bądź seans filmu, serialu bądź streamu.

Choć wiele z tych elementów będzie można konfigurować wedle uznania, obsługiwanie wszystkiego z pozycji leżącej może być nieco niewygodne. O tym również pomyśleli pracownicy firmy Bauhutte. Dodali oni do swojego łóżka dla graczy dużą poduszkę, o którą można się oprzeć i nie narażać się na ból pleców bądź karku. A jak zrobi się zimno, to pojawi się opcja przywdziania specjalnego kombinezonu dla graczy (można go także używać jako piżamę), który swoją drogą można zakupić też oddzielnie.

Firma Bauhutte wyceniła pełny zestaw gamingowego łóżka na 113 250 jenów (około 4049 złotych). Jak na razie są plany wypuszczenia tego mebla jedynie w Japonii. Nie wiadomo, czy w przyszłości będzie on dostępny również w innych krajach. „”

  1. Oficjalna strona firmy Bauhutte