Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 15 listopada 2019, 10:31

autor: Laty

Oto gamingowy kabel HDMI z podświetlaniem za prawie 1000 złotych

Firma Vivify wprowadza na rynek kabel HDMI z podświetleniem LED. Jeśli dalej nie jesteście usatysfakcjonowani ilością ledów na swoim stanowisku gamingowym, to ten kabel może być spełnieniem Waszych najskrytszych marzeń.

Oto gamingowy kabel HDMI z podświetlaniem RGB za prawie 1000 złotych - ilustracja #1
Wygląd kabli zdecydowanie robi spore wrażenie, ale czy cena nie zniechęci potencjalnych klientów?

W dzisiejszych czasach podświetlenie RGB jest nierozłączną częścią większości sprzętu komputerowego. Spora ilość klawiatur, obudów, a nawet podkładek ma choćby jeden podświetlany element i wszystkie te rzeczy określane są mianem „gamingowych”. Producenci chyba jednak zapomnieli o jednym, dość ważnym segmencie rynku – o kablach. Firma Vivify ogłosiła niedawno wypuszczenie nowego kabla Arquus W73 z oświetleniem w 7 kolorach (czerwonym, pomarańczowym, zielonym, cyjanowym, niebieskim, źółtym i fioletowym) i różnych trybach działania. Do sprzedaży trafią dwie wersje długości – 2,7 metra i 4,5 metra.

Świecący kabel HDMI 2.0b może być zwieńczeniem zestawu komputerowego każdego fana ledów. Tym bardziej, że produkt będzie obsługiwać w pełni 4K 60 FPS i rozdzielczość kodowaną w schemacie 8-bit 4:4:4 lub 12-bit 4:2:2. Miedziane wnętrze zastąpią natomiast światłowody (światło ma mniejszy współczynnik utraty sygnału), przez co producent twierdzi, że przewody będą cienkie, giętkie i super wytrzymałe, a ich masa będzie zredukowana do 1/5 wagi tradycyjnego kabla. Produkt w pełnej okazałości możecie zobaczyć poniżej:

Produkt aktualnie można zakupić w obniżonej cenie na stronie producenta. Na każdy kabel jest dwuletnia gwarancja. Krótszą wersję można kupić za 79,99 dolarów (310 złotych*) – dłuższą za 99,99 dolarów (390 złotych*). Promocja jest jednak ograniczona, a regularna cena, w której będzie występował produkt, to odpowiednio 149,99 dolarów (584 złote*) oraz 199,99 dolarów (778 złotych*).

*ceny zostały podane bez podatku VAT.

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.