Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 1 września 2020, 18:00

autor: Sodar

Oglądaj z nami pokaz Nvidii - w końcu zobaczymy RTX 3000

Dziś o godzinie 18:00 polskiego czasu odbędzie się transmisja Nvidii. Najbardziej liczymy na zaprezentowanie nowych kart z rodziny Ampere, czyli RTX 3000. Podczas pokazu możliwe są niespodzianki.

Oglądaj z nami pokaz Nvidii - w końcu zobaczymy RTX 3000 - ilustracja #1
Pokaz Nvidii będzie transmitowany na portalu Twitch

Dziś mają zostać zaprezentowane nowe karty z rodziny Ampere, czyli RTX 3000. Pokaz pod hasłem „21 dni, 21 lat” będzie transmitowany na platformie Twitch i YouTube:

Zainteresowanie może być bardzo duże – w momencie publikacji tej wiadomości kanał Twitch Nvidii obserwuje już ponad 5 tys. widzów (choć do pokazu zostało jeszcze 6 godzin). Wszyscy liczą na sposobność zobaczenia nowych kart graficznych. Co ciekawe, podczas prezentacji może nas spotkać niespodzianka w postaci nowych materiałów z Cyberpunk 2077. Może to sugerować wpis na Twitterze od twórców gry:

Może być to gameplay, prezentacja lub coś innego. Wyrażenie w ten sposób zainteresowania pokazem intryguje i dodatkowo motywuje do obejrzenia. Na pewno warto będzie włączyć transmisję i przekonać się, co nowego zaprezentują twórcy gier i sprzętu. Do zobaczenia o 18:00.

Ostatnia aktualizacja: 2020-09-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.