Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 27 czerwca 2019, 10:45

autor: Konrad "Lazlo" Hazi

Nvidia potwierdza karty GeForce RTX Super

Już 2 lipca zaprezentowane zostaną nowe karty GeForce z serii Super. Data została potwierdzona przez Nvidię, która poinformowała także, że tego samego dnia wygaśnie embargo na pierwsze recenzje modeli RTX 2060 Super oraz RTX 2070 Super.

Więcej „super” nie zdzierżę... - Nvidia potwierdza karty GeForce RTX Super - wiadomość - 2019-06-27
Więcej „super” nie zdzierżę...

Ubiegłotygodniowe przecieki portalu wccftech.com częściowo się potwierdziły - Nvidia poinformowała oficjalnie, że prezentacja kart GeForce Super odbędzie się 2 lipca. Tego dnia po raz pierwszy pokazane zostaną układy RTX 2080 Super, RTX 2070 Super oraz RTX 2060 Super. Na razie nie ma jednak mowy o RTX 2080Ti Super.

Pierwsze raporty z testów

Kolejną istotną informacją jest to, że 2 lipca zdjęte zostanie embargo na recenzje dwóch niższych modeli z serii Super, jednak tylko tych przygotowanych przez Nividię. Embargo na publikację testów kart od innych producentów będzie obowiązywało do 9 lipca. Nie ma jednak potwierdzenia, że którykolwiek z modeli trafi tego dnia do sprzedaży. W najbliższym czasie nie doczekamy się również recenzji RTX-a 2080 Super - embargo ma zostać zdjęte później w lipcu.

Ceny zapowiadanych kart nie zostały jeszcze potwierdzone i mają zostać upublicznione w przyszłym tygodniu.