Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 28 grudnia 2022, 10:53

Nintendo pracowało nad Switchem Pro, ale już sobie odpuściło

Nintendo Switch Pro od dłuższego czasu rozpala nadzieje fanów „Pstryczka”. Najnowsze doniesienia nie należą jednak do najlepszych. Mocniejsza wersja konsoli prawdopodobnie nie powstanie.

Źródło fot. Unsplash / Eric McLean
i

Plotki dotyczące mocniejsze wersji konsoli Nintendo pojawiają się od dłuższego czasu. Nic dziwnego, bowiem od czasu premiery Switcha minie już niedługo sześć lat. „Pstryczek” odstaje bardzo mocno pod względem wydajności od konkurencji i fani oczekiwali od japońskiego producenta ulepszonej wersji.

Wydaje się jednak, że Nintendo Switch Pro jednak nie postanie. Jeden z dziennikarzy podczas podcastu Digital Foundry (via Event Hubs) stwierdził, że premiera nowej wersji Switcha nigdy nie nastąpi.

Z podanych przez niego informacji wynika, że prace nad ulepszoną wersją konsoli faktycznie trwały, jednak Nintendo postanowiło anulować ten projekt. Zamiast tego japońska firma szykuje całkowicie nowy sprzęt, aczkolwiek jego premiera nie nastąpi zbyt szybko.

Nintendo Switch kupisz tutaj

Na potwierdzenie słów Johna Linemana z Digital Foundry trzeba będzie poczekać. Nadal jednak podana przez niego informacja może być załamująca dla fanów czekających na Nintendo Switch Pro.

Najbliższe miesiące mogą stać pod znakiem plotek i doniesień na temat nowego sprzętu od japońskiego producenta, o którym dziennikarz wspomina podczas podcastu. Czy będzie to Switch 2? Na tę chwilę nie wiadomo, jednak można się spodziewać, że Nintendo prędzej czy później postanowi podać więcej informacji na ten temat.

Nintendo pracowało nad Switchem Pro, ale już sobie odpuściło - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTubetvtech, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej