Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 20 lutego 2019, 12:59

autor: Aquma

MX518 – kultowa myszka dla graczy firmy Logitech powróci

Firma Logitech poinformowała, że pracuje nad nową wersją kultowej myszki dla graczy MX518. Urządzenie będzie miało klasyczny kształt, ale zostanie wzbogacone o szereg nowoczesnych funkcji.

MX518 powraca. - MX518 – kultowa myszka dla graczy firmy Logitech powróci - wiadomość - 2019-02-20
MX518 powraca.

Firma Logitech poinformowała, że zamierza wprowadzić na rynek nową wersję kultowej myszki dla graczy MX518. Pierwszy model pojawił się 14 lat temu i swego czasu był jednym z najpopularniejszych produktów w swojej kategorii. Gadżet (w nowej odsłonie) został zaprezentowany na krótkim filmiku.

Nowa myszka będzie miała identyczny kształt, ale zostanie wykonana z nowoczesnych materiałów i wyposażona w szereg zaawansowanych funkcji oraz udogodnień, takich jak sensor HERO 16K, 8 programowalnych przycisków (z możliwością zapisywania profili w wewnętrznej pamięci). Urządzenie będzie posiadało czas reakcji na poziomie 1ms. Mysz otrzyma również wsparcie dla oprogramowania Logitech Gaming Software.

MX518 będzie sprzedawana w cenie 60 dolarów (ok. 230 zł bez podatku VAT). Firma Logitech przyjmuje już zamówienia przedpremierowe. Data premiery na razie nie jest znana.

  1. Logitech – strona oficjalna