Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 22 kwietnia 2020, 11:25

Microsoft zarejestrował logo Xboksa Series X

Niewykluczone, że poznaliśmy oficjalne logo konsoli Xbox Series X. Pojawiło się ono w aplikacji złożonej do amerykańskiego urzędu zajmującego się patentami i znakami towarowymi.

Microsoft zarejestrował logo Xboksa Series X - ilustracja #1
Wygląda na to, że Xbox Series X otrzymał oficjalne logo.

Mamy dla Was kolejne wieści związane z konsolami nowej generacji. Tym razem chodzi o Xboksa Series X. Otóż jak zauważyli użytkownicy Reddita, w miniony czwartek do amerykańskiego urzędu zajmującego się patentami i znakami towarowymi wpłynął wniosek o rejestrację loga nowej platformy Microsoftu. Możecie je obejrzeć poniżej.

Microsoft zarejestrował logo Xboksa Series X - ilustracja #2
Źródło: United States Patent and Trademark Office

Jak jednak piszą dziennikarze serwisu GameSpot, rejestracja tego znaku towarowego niekoniecznie musi oznaczać, że zostanie on oficjalnie użyty. Jako przykład podają firmę Activision i porzucone przez nią loga gier z cyklu Call of Duty. Lecz zważywszy na to, że zaplanowana na końcówkę tego roku premiera Xboksa Series X jest już całkiem bliska, wydaje się to bardzo prawdopodobne. Całkowitą pewność zyskamy jednak w momencie którejś z kolejnych oficjalnych prezentacji nowej konsoli Microsoftu, być może już w maju.

  1. Oficjalna strona firmy Microsoft