Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 5 marca 2020, 14:27

autor: Aquma

Aplikacja randkowa zapłaci użytkownikom za... pójście na randkę

Firma Hinge wymyśliła ciekawą promocję, w ramach której użytkownicy jej aplikacji randkowej mogą wygrać kartę podarunkową wartą 100 dolarów, jeśli pójdą jutro ze sobą na randkę i spauzują swoje konto w programie.

Hinge oferuje 100 dolarów za pójście na randkę. - Aplikacja randkowa zapłaci użytkownikom za... pójście na randkę - wiadomość - 2020-03-05
Hinge oferuje 100 dolarów za pójście na randkę.

W SKRÓCIE:

  1. użytkownicy aplikacji randkowej Hinge mają szansę wygrać 100 dolarów, jeśli zdecydują się pójść ze sobą jutro na randkę;
  2. promocja ma związek z tzw. National Day of Unplugging;
  3. program nie jest dostępny w Polsce.

Portal 10Daily donosi, że firma Hinge oferuje użytkownikom korzystającym z jej aplikacji randkowej szansę na wygranie 100 dolarów (około 385 złotych), jeśli zdecydują się… pójść ze sobą na randkę umówioną w ramach programu. Trzeba jednak spełnić dodatkowy warunek – należy spauzować swoje konto na co najmniej 24 godziny, poczynając od godziny 16:00.

Promocja dotyczy wyłącznie 6 marca – ma związek z obchodzonym w Stanach Zjednoczonych „Narodowym dniem odłączenia” (ang. National Day of Unplugging), w którym ludzie są zachęcani do odkładania na bok swoich telefonów. Prezent będzie miał postać karty podarunkowej. Co więcej, nagrodę otrzyma tylko 250 pierwszych użytkowników (firma przeznaczyła na ten cel dokładnie 25 tys. dolarów). Mimo to jest to ciekawy pomysł, który pasuje do hasła reklamowego aplikacji randkowej Hinge – „stworzona do wykasowania” (ang. designed to be deleted).

Niestety, dla Polaków opisana powyżej akcja promocyjna pozostanie raczej ciekawostką – aplikacja Hinge nie jest dostępna w naszym kraju.

  1. Hinge – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.