Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Czołgi - Gry Zręcznościowe

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku zręcznościowe o tematyce czołgi ułożone według popularności.

Gry zręcznościowe. Gatunek wymagający szczególnej sprawności manualnej. Produkcje te inaczej zwane są grami arcade. Głównym zadaniem gracza jest dotarcie do wyznaczonego celu lub pokonanie przeciwników, wykazując się przy tym sprawnym kontrolowaniem prowadzonej postaci lub pojazdu. Zręcznościówki zazwyczaj pozbawione są fabuły lub występuje ona w postaci szczątkowej. Do tej kategorii należą m.in. popularne platformówki.

Zręcznościowe
czołgi
Czas
PC
PC Windows4
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable1PlayStation Vita1
Xbox
Microsoft XBOX ONE
Microsoft Xbox 3601
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS1
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U1
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
Więcej
Mniej
Battlezone (1998)
Battlezone (1998)

Zręcznościowe 20 marca 1998

Nowatorskie połączenie strategicznej gry RTS i typowej strzelanki FPP, w której do naszej dyspozycji oddano potężne siły jednostki z bio-metalu, cudownego materiału o którego złoża toczy się walka.

PC

Tank! Tank! Tank!
Tank! Tank! Tank!

Zręcznościowe 18 listopada 2012

Zręcznościowa gra dla całej rodziny. Wcielamy się w kierowcę czołgu, którego zdaniem jest walka z potworami. Do naszej dyspozycji oddano wiele rodzajów uzbrojenia i amunicji. W rozgrywce może uczestniczyć maksymalnie czterech graczy.

WiiU

Table Top Tanks
Table Top Tanks

Zręcznościowe 22 maja 2012

Table Top Tanks to gra zręcznościowa, wykorzystująca kamerę konsoli PS Vita i możliwości technologii rzeczywistości rozszerzonej. Gracze sterują małym czołgiem i na wydzielonej arenie starają się zniszczyć pojazdy przeciwników. Poza standardowym uzbrojeniem mogą także przywoływać bombowce lub wykorzystywać różne modyfikacje broni.

PSV

Battlezone (2008)
Battlezone (2008)

Zręcznościowe 31 października 2006

Battlezone to remake klasycznej gry akcji z 1980 roku, która została wyprodukowana przez Atari. Po 26 latach od tamtego wydarzenia, ta sama firma postanowiła przenieść potyczki futurystycznych czołgów na platformę PlayStation Portale. Tym razem jednak za produkcję programu odpowiada inne studio – Paradigm Entertainment.

X360PSP

iBomber Attack
iBomber Attack

Zręcznościowe 1 listopada 2012

Kolejna odsłona serii prostych gier zręcznościowych osadzonych w czasach II wojny światowej. Obejmujemy kontrolę nad czołgiem i obserwując akcję z lotu ptaka eliminujemy zastępy nazistowskich żołnierzy. W trakcie zabawy gromadzimy power-upy, złoto oraz Punkty Zwycięstwa pozwalające na ulepszenie pojazdu.

PC

TankZ: Destruction
TankZ: Destruction

Zręcznościowe 13 maja 2009

TankZ: Destruction to zręcznościowa strzelanina, wyprodukowana przez studio Artifex Mundi na zlecenie firmy Play-Publishing. Fabuła gry przedstawia walkę o wolność trzech krain świata zabawek, zaatakowanych przez najeźdźcę. Gracz wciela się w rolę nieustraszonego dowódcy czołgu, który rusza do boju, by rozprawić się z wrogami i przywrócić pokój.

PC

Battle Europe
Battle Europe

Zręcznościowe 1 września 1993

Battle Europe to strzelanina, której akcja rozgrywa się podczas największego konfliktu w dziejach ludzkości - II wojny światowej. Jako kierowca czołgu zmierzysz się z przeważającymi siłami nieprzyjaciela w jednym z kilkunastu regionów Europy i Afryki Północnej.

PC

Infinite Tanks
Infinite Tanks

Zręcznościowe 29 września 2016

Zręcznościowa gra wojenna studia Atypical Games, zrealizowana w stylu znanym z mobilnej wersji World of Tanks. Podczas gry przejmujemy kontrolę nad jednym z czołgów wykorzystywanych w futurystycznym konflikcie, a rozgrywka może toczyć się zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Cała zabawa sprowadza się z reguły do przemierzania kolejnych lokacji i atakowania wszystkiego, co się rusza, a nie należy do naszej drużyny. Głównym atutem Infinite Tanks jest rozbudowany system dostosowywania maszyn, dzięki któremu gracze mogą zmieniać poszczególne części czołgów – od silnika, poprzez kadłub, aż po działa, a wszystkich kombinacji jest ponad 30 milionów. Całości dopełnia atrakcyjna, w pełni trójwymiarowa oprawa graficzna, z dużymi mapami i częściowo zniszczalnym otoczeniem.

iOS