Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka TankZ: Destruction (PC)

TankZ: Destruction PC

TankZ: Destruction to zręcznościowa strzelanina, wyprodukowana przez studio Artifex Mundi na zlecenie firmy Play-Publishing. Fabuła gry przedstawia walkę o wolność trzech krain świata zabawek, zaatakowanych przez najeźdźcę.

Zręcznościowe | TPP | czołgi | zabawki | polskie

PC Windows
Okładka TankZ: Destruction (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13maja2009

13maja2009

pudełko PL

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

TankZ: Destruction to kolejna zręcznościowa strzelanina w dorobku zabrzańskiego studia Artifex Mundi, będąca wynikiem kooperacji z firmą Play-Publishing. Tym razem twórcy postanowili umożliwić graczom wcielenie się w role czołgistów i wzięcie udziału w dynamicznych starciach zabawkowych jednostek pancernych.

Fabuła gry ukazuje zmagania z tajemniczym najeźdźcą, który zaatakował trzy spokojne dotąd krainy w świecie zabawek. Jedyną szansą na pokonanie przeciwnika jest szybki, dobrze uzbrojony, a przede wszystkim kierowany przez znakomitego dowódcę czołg...

Rozgrywka w TankZ: Destruction cechuje się dużym dynamizmem i wymaga sporego refleksu. Twórcy przygotowali ponad 100 plansz w trzech wariantach tematycznych (po jednym dla każdej z krain). W trakcie potyczek gracz musi stawić czoła dziesiątkom pojazdów bojowych kontrolowanych przez komputerową sztuczną inteligencję. Może jednak liczyć na obfity asortyment dostępnej broni oraz rozmaite power-upy (dopalacze) czasowo ułatwiające zabawę.

Oprawa wizualna gry stylizowana jest na kreskówkę. Trójwymiarowa grafika cechuje się jaskrawą kolorystyką i płynnymi animacjami. Na uwagę zasługuje praca kamery, umożliwiająca śledzenie akcji z różnych perspektyw (np. z lotu ptaka albo zza pojazdu).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe TankZ: Destruction

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe TankZ: Destruction

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta graficzna 3D (zgodna z DirectX 9.0c)
  • Windows XP/Vista