Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Czołgi - Gry Zręcznościowe PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku zręcznościowe o tematyce czołgi na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Gry zręcznościowe. Gatunek wymagający szczególnej sprawności manualnej. Produkcje te inaczej zwane są grami arcade. Głównym zadaniem gracza jest dotarcie do wyznaczonego celu lub pokonanie przeciwników, wykazując się przy tym sprawnym kontrolowaniem prowadzonej postaci lub pojazdu. Zręcznościówki zazwyczaj pozbawione są fabuły lub występuje ona w postaci szczątkowej. Do tej kategorii należą m.in. popularne platformówki.

PC
Zręcznościowe
czołgi
Czas
Battlezone (1998)
Battlezone (1998)

Zręcznościowe 20 marca 1998

Nowatorskie połączenie strategicznej gry RTS i typowej strzelanki FPP, w której do naszej dyspozycji oddano potężne siły jednostki z bio-metalu, cudownego materiału o którego złoża toczy się walka.

TankZ: Destruction
TankZ: Destruction

Zręcznościowe 13 maja 2009

TankZ: Destruction to zręcznościowa strzelanina, wyprodukowana przez studio Artifex Mundi na zlecenie firmy Play-Publishing. Fabuła gry przedstawia walkę o wolność trzech krain świata zabawek, zaatakowanych przez najeźdźcę. Gracz wciela się w rolę nieustraszonego dowódcy czołgu, który rusza do boju, by rozprawić się z wrogami i przywrócić pokój.

iBomber Attack
iBomber Attack

Zręcznościowe 1 listopada 2012

Kolejna odsłona serii prostych gier zręcznościowych osadzonych w czasach II wojny światowej. Obejmujemy kontrolę nad czołgiem i obserwując akcję z lotu ptaka eliminujemy zastępy nazistowskich żołnierzy. W trakcie zabawy gromadzimy power-upy, złoto oraz Punkty Zwycięstwa pozwalające na ulepszenie pojazdu.

Battle Europe
Battle Europe

Zręcznościowe 1 września 1993

Battle Europe to strzelanina, której akcja rozgrywa się podczas największego konfliktu w dziejach ludzkości - II wojny światowej. Jako kierowca czołgu zmierzysz się z przeważającymi siłami nieprzyjaciela w jednym z kilkunastu regionów Europy i Afryki Północnej.