Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Zoo Park Tycoon (PC)

Zoo Park Tycoon PC

Zoo Park Tycoon to gra strategiczna pozwalająca nam na poprowadzenie i zarządzanie własnym ogrodem zoologicznym. Produkcja umożliwia opiekę nad ponad 30 różnymi gatunkami zwierząt oraz dbanie o stan finansów i udogodnień dla turystów odwiedzających obiekt.

Strategiczne | ekonomiczne | zoo | zwierzęta

PC Windows
Okładka Zoo Park Tycoon (PC)

producent: Wendros

wydawca: Excalibur Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10maja2013

Zoo Park Tycoon to strategia ekonomiczna pozwalająca na stworzenie i zarządzanie własnym ogrodem zoologicznym. Do naszej dyspozycji oddano setki elementów i obiektów do wybudowania, a także ponad 30 gatunków zwierząt, w tym m.in. lwy, goryle, kojoty, pumy czy niedźwiedzie. Każde z nich wymaga specjalistycznych boksów czy wybiegów oraz odpowiednich warunków do rozwoju. Do naszych obowiązków należy zapewnienie im odpowiedniej opieki – wyznaczenie pracowników do zajmowania się poszczególnymi podopiecznymi oraz ustalenie planu żywieniowego i harmonogramu zajęć. Nie brakuje również wyzwań związanych z leczeniem zwierzaków czy eksponowaniem ich na różnych pokazach i wystawach.

Funkcjonowanie parku zależy w głównej mierze od stanu naszych finansów, a na wpływy składa się wiele różnorodnych czynników. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie usytuowanie poszczególnych atrakcji oraz wzniesienie szeregu punktów usługowych i handlowych, generujących odpowiednie zyski. Jednym z ważnych elementów rozgrywki jest również możliwość sprzedaży nowo narodzonych zwierząt do innych ogrodów zoologicznych. Głównym wyznacznikiem sukcesu jest jednak zadowolenie zarówno klientów, jak i zwierzaków i to ono determinuje powodzenie naszej misji. Twórcy przygotowali kilkadziesiąt różnorodnych scenariuszy, w których musimy wykazać się zdolnościami w poszczególnych aspektach działalności ogrodu zoologicznego.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Zoo Park Tycoon

Wymagania wiekowe Zoo Park Tycoon

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Zoo Park Tycoon

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 500 MB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7/8