Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka Zombie Wranglers (X360)
OkładkaZombie Wranglers (X360)

Zombie Wranglers X360

Zombie Wranglers to gra akcji, ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Stworzona została specjalnie z myślą o zabawie dla wielu osób.

Akcji | TPP | zombie | TPS | kooperacja | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zombie Wranglers Premiera X360

6maja2009

producent: Frozen Codebase wydawca: Sierra

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Zombie Wranglers

Stranglehold

Dead Rising 2

The Simpsons Game

Zombie Wranglers to gra akcji, ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Stworzona została specjalnie z myślą o zabawie dla wielu osób, zarówno w trybie kooperacji jak i rywalizacji.

Wcielamy się w niej w jednego z czterech nastolatków. Każdy z nich posiada unikalny charakter i umiejętności, a co za tym idzie taktykę walki. Postaci te zresztą są naprawdę oryginalne - Uju praktykuje magię voodoo, Monica jest zbuntowaną gotką, Amy to audiofilka, natomiast Deanowi przypadała rola speca od różnego rodzaju broni. Każdy z bohaterów może wykorzystać cztery rodzaje ataków przeciwko tytułowym zombiakom.

Odwiedzamy pięć różnych lokacji, umiejscowionych na przedmieściach Potters Field. Każda z nich podzielona jest na kilka rozdziałów, rozgrywających się w różnych miejscach – np. w szkole czy parku. Nasz cel wskazuje znajdująca się na górze ekranu strzałka, aczkolwiek najczęściej musimy oczyścić okolicę ze wszystkich wrogów. Ci ostatni nie są zresztą takimi niezdarnymi i tępymi przeciwnikami, jakby się to mogło wydawać.

Za każdego zabitego nieumarłego dostajemy tak zwane zombucks, będące zarówno systemem punktowym jak i swoistą walutą. Za ich pomocą możemy nabyć przydatne power-upy w specjalnych sklepach. Jednak tym samym ujmujemy sobie punktów od końcowego wyniku. Należy, więc dobrze rozważyć, czy dany zakup jest naprawdę niezbędny.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 3,5 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 3.5 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Zombie Wranglers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Zombie Wranglers Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live