Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360
Okładka Yoostar on MTV (X360)
OkładkaYoostar on MTV (X360)

Yoostar on MTV X360

Gra typu karaoke, która do działania wymaga sensora Kinect. Produkcja powstała przy współpracy ze stacją telewizyjną MTV, dzięki czemu wcielamy się w znane gwiazdy sceny muzycznej i nie tylko. Zabawa polega głównie na śpiewaniu, ale także na odgrywaniu prostych scen.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Xbox

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Yoostar on MTV Premiera X360

15listopada2011

producent: Blitz Games wydawca: Yoostar Entertainment Group

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Yoostar on MTV

Lips

You're in the Movies

Karaoke Revolution

Yoostar on MTV to gra muzyczna opierająca się na wykorzystywaniu teledysków i programów emitowanych w stacji telewizyjnej MTV. Za tytuł odpowiadają deweloperzy ze studia Blitz Games, którzy na swoi koncie mając także inne produkcje przeznaczone dla sensora Kinect - Michael Phelps: Push the Limit i Yoostar 2.

Zabawa w Yoostar on MTV polega na śpiewaniu i odtwarzaniu ról w teledyskach i programach kultowej stacji telewizyjnej. Możemy więc wcielić się w gwiazdy muzyki i przeróżnych reality show. Tytuł zawiera materiały emitowane od lat 80-tych, aż do tych obecnych. Zawartość dodatkowo jest uzupełniana przez dodatki DLC, systematycznie wypuszczane w ramach usługi Xbox Live.

Produkcja wykorzystuje technologię „green screen”, która używana jest podczas kręcenia teledysków, scen filmowych i nie tylko. Pozwala to na dokładne przeniesienie naszego ciała w świat gry, a co za tym idzie np. do teledysku rapera Snoop Dogga.

Tytuł nie zawiera jednak tylko i wyłącznie obrazów muzycznych znanych wykonawców. Twórcy zatroszczyli się o materiały wideo z różnych gal na których przyznawane są nagrody MTV, programów informacyjnych czy reality show. Jednym z najpopularniejszych w ostatnich latach jest Jersey Shore, znany u nas jako Ekipa z New Jersey. Wybrane osoby mieszkają ze sobą w jednym domu przez kilka tygodni, bawią się, wygłupiają, pracują, kłócą, itd. W grze Yoostar on MTV mamy szansę odegrać wybrane sceny. Łącznie do naszej dyspozycji oddano około 80 teledysków i programów, a także 50 zadań specjalnych, opartych na kultowych dla stacji momentach.

Oprawa graficzna opiera się na prezentowaniu określonych scen, programów i teledysków, do których „wklejana” jest postać grającej osoby.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Yoostar on MTV

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Yoostar on MTV Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect