Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

97. Gry Xbox 360

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 97. Najpopularniejsze gry na platformę XBOX 360.

X360

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Nitrous Undefeated
Nitrous Undefeated

Wyścigi prace wstrzymane

Nitrous Undefeated to zręcznościowa gra wyścigowa, w której głównym bohaterem jest zabójcza prędkość. Autorzy (studio Game Mechanics) położyli nacisk na rozbudowany aspekt fabularny. Nie brakuje też zaawansowanych opcji tuningowania samochodów.

Madden NFL 11
Madden NFL 11

Sportowe 10 sierpnia 2010

Następna część najbardziej znanej serii gier sportowych o futbolu amerykańskim. Autorzy w pełni wykorzystali licencję Ligii NFL, dzięki czemu dostajemy wszystkie drużyny, zawodników i stadiony znane z prawdziwych rozgrywek. Wśród nowości warto wymienić system GameFlow pozwalający na szybkie tworzenie planów taktycznych oraz tryb multiplayer, w którym zawodników każdej z drużyn kontroluje tercet graczy.

NeoGeo Battle Coliseum
NeoGeo Battle Coliseum

Bijatyki 9 czerwca 2010

NeoGeo Battle Coliseum to tradycyjna bijatyka 2D stworzona przez SNK Playmore - jedną z najbardziej znanych firm, przygotowujących gry na automaty i konsole. Ze stajni SNK na świat wyszły tak znane serie, jak King of Fighters, Samurai Shodown i Metal Slug. NeoGeo Battle Coliseum to tytuł, w którym twórcy zebrali ponad 40 najbardziej charakterystycznych postaci z gier SNK.

Pac-Man Championship Edition DX
Pac-Man Championship Edition DX

Zręcznościowe 17 listopada 2010

Specjalna edycja klasycznej gry automatowej. Do naszej dyspozycji oddanych zostaje 100 różnych aren i kilkanaście trybów rozgrywki, wśród których znajdziemy m.in. wyzwania czasowe oraz potyczki z większą liczbą duchów. Wszystko to uatrakcyjnia nowoczesna oprawa graficzna.

NBA 2K10: Draft Combine
NBA 2K10: Draft Combine

Sportowe 26 sierpnia 2009

Produkt stanowiący wstęp do zabawy w NBA 2K10. Przystępujemy do zaawansowanego procesu kreacji nowego zawodnika, dążąc do zapewnienia jego awansu do rozgrywek ligi NBA.

Warlords (2012)
Warlords (2012)

Zręcznościowe 14 listopada 2012

Warlords to przygotowany przez studio Griptonite Games remake hitu znanego z konsoli Atari 2600. Rozgrywka łączy elementy klasycznej, arcadowej zręcznościówki i strategii czasu rzeczywistego. Za pomocą wielkiej tarczy gracz stara się osłaniać swój zamek przed ognistymi pociskami wystrzeliwanymi przez wrogą armię i jednocześnie wspierać w walce własnych wojowników.

NCAA Basketball 09
NCAA Basketball 09

Sportowe 17 listopada 2008

NCAA Basketball 09 jest kolejną odsłoną serii symulatorów koszykówki autorstwa Electronic Arts Sports. Pod wieloma względami przypomina inny cykl tej firmy - NBA Live, z tymże tutaj zamiast drużyn światowej elity profesjonalistów prowadzimy amerykańskie zespoły uniwersyteckie.

Final Fantasy XI: A Crystalline Prophecy - Ode of Life Bestowing
Final Fantasy XI: A Crystalline Prophecy - Ode of Life Bestowing

RPG 22 marca 2009

Pierwszy dodatek do słynnego, japońskiego MMORPG o nazwie Final Fantasy XI. Ten krótki dodatek oferuje jeden scenariusz, składający się z 12 zadań. Ponadto, znajdziemy w nim mnóstwo nowych przedmiotów i usprawnień. Dodatek był rozprowadzany tylko drogą cyfrową.

Retro City Rampage
Retro City Rampage

Akcji 2 stycznia 2013

Retro City Rampage to tryskająca humorem gra akcji stworzona przez studio Vblank Entertainment. Tytuł stanowi parodię takich serii jak Grand Theft Auto. Gracze przenoszą się do 1980 roku i wcielają w psychicznie niezrównoważonego kryminalistę z miasta Theftropolis. Gra stylizowana jest na produkcję z epoki komputerów 8-bitowych i zawiera wiele odniesień do kultury masowej.

Thrillville: Off the Rails
Thrillville: Off the Rails

Strategiczne 9 października 2007

Druga część popularnej strategii ekonomicznej. Ponownie zajmujemy się tworzeniem własnego parku rozrywki. Na uwagę zasługuje obecność ponad dwudziestu rozbudowanych kolejek górskich.

Monster Jam: Path of Destruction
Monster Jam: Path of Destruction

Wyścigi 9 listopada 2010

Kolejna część wyścigów potężnych monster trucków, sygnowana przez Activision i oparta na licencji Monster Jam. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich częściach gry twórcy zadbali o realizm. Gracz może wybierać spośród 30 dostępnych pojazdów, w tym takich legend jak Grave Digger czy Maximum Destruction. Ponadto możliwe jest również tworzenie własnych maszyn.

Fret Nice
Fret Nice

Towarzyskie 24 lutego 2010

Niecodzienne połączenie platformówki i gry muzycznej. Wcielamy się w członków rockowego zespołu The Vibrant Chordblasters i walczymy z okrutnymi heavy metalowcami w celu przwrócenia pokoju na świecie.

Voodoo Nights
Voodoo Nights

Akcji prace wstrzymane

Voodoo Nights to dynamiczna gra akcji, za której realizację odpowiada czeski zespół developerski Mindware Studios. W opisywanym tytule osoby siedzące przed monitorami komputerów dostają do poprowadzenia dwóch gliniarzy - partnerów o imionach: Jack i Samuel. Ich zadaniem jest rozbicie niebezpiecznego gangu wyznawców okultyzmu.

Battle Slots
Battle Slots

Logiczne prace wstrzymane

Zaskakujące połączenie jednorękiego bandyty z elementami RPG. W produkcji wcielamy się w wojownika, który szuka sławy w krainie fantasy. Podczas zabawy przemierzamy kolejne lokacje i wypełniamy zadania. Cechą charakterystyczną tytułu jest nietypowy system walki – oparty luźno na zasadach jednorękiego bandyty, czyli popularnej gry z kasyn i salonów gier.

Rugby World Cup 2011
Rugby World Cup 2011

Sportowe 2 września 2011

Rugby World Cup 2011 to opracowana przez zespół deweloperski kanadyjskiej firmy HB Studios symulacja meczów rugby. Gra korzysta z oficjalnej licencji Mistrzostw Świata zorganizowanych w 2011 roku w Nowej Zelandii. Gracze mogą poprowadzić jedną z 20 reprezentacji narodowych i wziąć udział w 48 meczach rozgrywanych na 12 wiernie odwzorowanych stadionach. Poza trybem single player, twórcy przewidzieli możliwość zabawy wieloosobowej za pośrednictwem sieci Internet lub na jednej konsoli.

Tiger Woods PGA Tour 07
Tiger Woods PGA Tour 07

Sportowe 17 października 2006

Kolejny rok kalendarzowy nie może obejść się bez kolejnej odsłony popularnego golfa, firmowanego przez EA Sports. Tiger Woods PGA Tour 07, oprócz standardowych modernizacji sfery audiowizualnej, oferuje także szereg mniej lub bardziej nowatorskich pomysłów, które mają skusić miłośników tego elitarnego sportu do zakupienia następnego odcinka serialu z Tigerem Woodsem w roli głównej.

Dance! It's Your Stage
Dance! It's Your Stage

Towarzyskie 8 września 2010

Gra taneczna przypominająca nieco swoimi założeniami serię Dance Dance Revolution od Konami, a więc wciskając w odpowiednim momencie przyciski kierunkowe sprawiamy, że nasz tancerz poprawnie odgrywa daną choreografię.

World of Zellians
World of Zellians

Symulacje prace wstrzymane

Shop City: In the World of Zellians to gra, w której musimy zarządzać sklepowymi magazynami, aby zaspokajać potrzeby mieszkańców wirtualnego miasteczka.

Virtua Tennis 2009
Virtua Tennis 2009

Sportowe 29 maja 2009

Virtua Tennis 2009 to kolejna odsłona popularnej serii gier, pozwalającej na sprawdzenie się w świecie wirtualnego tenisa. Najnowsza część oferuje szereg nowości, w tym ulepszoną oprawę wizualną czy dodatkowych zawodników.

Cabela's Outdoor Adventures
Cabela's Outdoor Adventures

Akcji 1 września 2009

Gra łowiecka. Wcielamy się w postać myśliwego, polując na zwierzynę, strzelając do ptactwa lub wędkując. W trakcie zabawy odwiedzamy wiele ciekawych lokacji na terenie Ameryki Północnej.

Interpol: The Trail of Dr. Chaos
Interpol: The Trail of Dr. Chaos

Logiczne 7 stycznia 2009

Produkcja z gatunku gier logicznych, w której podczas zabawy trzeba wykazać się przede wszystkim spostrzegawczością. Wcielamy się w agenta, szukającego dowodów rzeczowych w różnych zakątkach globu ziemskiego.

Tiger Woods PGA Tour 10
Tiger Woods PGA Tour 10

Sportowe 8 czerwca 2009

Kolejna część znanej serii symulatorów golfowych sygnowanych nazwiskiem bardzo znanego Tigera Woodsa. W tej odsłonie autorzy położyli większy nacisk na odtworzenie atmosfery zawodów oraz wprowadzili kilka nowych turniejów.

Rock Band Country Track Pack
Rock Band Country Track Pack

Towarzyskie 21 lipca 2009

Rock Band Country Track Pack to kolejny dodatek do gry Rock Band (oraz jej drugiej części), wprowadzający do rozgrywki, zgodnie z nazwą, utwory w stylu country.

Islands of Wakfu
Islands of Wakfu

Przygodowe 30 marca 2011

Kontynuacja historii znanej z gry MMO – Wakfu - stworzonej przez tego samego producenta. Wzbogacona o nowe wątki, a także dodatkowe rozwiązania graficzne.