Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

77. Gry Xbox 360

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 77. Najpopularniejsze gry na platformę XBOX 360.

X360

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

TimeSplitters 4
TimeSplitters 4

Akcji prace wstrzymane

Czwarta odsłona serii gier akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Fabuła przedstawia kolejne zmagania z tytułowymi timesplitterasami, obcą rasą, która pragnie zniszczyć ludzkość wykorzystując do tego kryształy czasu i ingerując w bieg historii. Pierwotny projekt gry stworzyło studio Free Radical Design (obecnie Crytek UK).

Damage Inc. Pacific Squadron WWII
Damage Inc. Pacific Squadron WWII

Zręcznościowe 28 sierpnia 2012

Zręcznościowy symulator lotu osadzony w realiach drugiej wojny światowej. Gracze zasiadają za sterami jednego z amerykańskich samolotów i starają się przyczynić do zwycięstwa Aliantów. Gra pozwala wziąć udział w przeszło 23 historycznych bitwach i misjach, rozgrywających się na Oceanie Spokojnym. Tytuł oferuje również rozbudowany tryb multiplayer.

Cabela's Hunting Expeditions
Cabela's Hunting Expeditions

Akcji 23 października 2012

Cabela's Hunting Expeditions to gra akcji wyprodukowana przez koncern Activision z myślą o miłośnikach wirtualnych łowów. Gracze mają okazję zapolować na zwierzynę w różnych zakątkach świata, korzystając ze specjalistycznej broni i wyposażenia myśliwskiego. Tytuł oferuje kilka wariantów rozgrywki oraz szereg osiągnięć do zdobycia i elementów do odblokowania.

Takedown: Red Sabre
Takedown: Red Sabre

Akcji 21 lutego 2014

Taktyczna strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Gra wyprodukowana została przez studio Serellan LLC przy wsparciu użytkowników platformy finansowania społecznościowego Kickstarter. Takedown: Red Sabre pozwala graczowi wcielić się w rolę szefa prywatnej firmy wojskowej, która wykonuje niebezpieczne zlecenia dla klientów w różnych zakątkach świata. Dostępne scenariusze obejmują m.in. odbijanie zakładników, ochronę ważnych osobistości oraz eliminowanie wyznaczonych celów.

DoDonPachi Resurrection
DoDonPachi Resurrection

Akcji 25 listopada 2010

Dwuwymiarowa strzelanina stworzona przez specjalizujące się w gatunku japońskie studio Cave. Tytuł jest piątą odsłoną serii DoDonPachi i poprawionym portem pierwotnej wersji gry, która ukazała się na automatach w 2008 roku.

Rise of the Guardians
Rise of the Guardians

Przygodowe 20 listopada 2012

Rise of the Guardians to przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), której fabuła oparta została na motywach filmu animowanego wytwórni Dreamworks oraz prozy Williama Joyce'a. Gracze kierują poczynaniami swoich ulubionych bohaterów z dzieciństwa (m.in. św. Mikołaja, Zajączka Wielkanocnego oraz Zębowej Wróżki) i starają się pokrzyżować plany złego ducha, który zamierza zniszczyć marzenia wszystkich dzieci na świecie. Tytuł powstał w studiu Torus Games.

Robotics;Notes
Robotics;Notes

Przygodowe 28 czerwca 2012

Japońska gra przygodowa, należąca do podgatunku visual novel. Gracze mają okazję wcielić się w młodego ucznia liceum i początkującego mechanika, którego marzeniem jest zbudowanie prawdziwego kilkunastometrowego mecha.

Sacrilegium
Sacrilegium

Akcji prace wstrzymane

Survival horror, który przygotowali twórcy gry Two Worlds II z polskiego studia Reality Pump. Wcielamy się w nim w młodą Alex i stajemy do walki z istotami z piekła rodem. Mroczna przygoda rozgrywa się w wielu zróżnicowanych lokacjach. Produkcja powstała na bazie silnika graficznego GRACE 2.

LocoCycle
LocoCycle

Akcji 14 lutego 2014

Gra akcji stworzona przez studio Twisted Pixel Games, znane z takich produkcji jak 'Splosion Man czy The Gunstringer. Gracze kierują inteligentnymi motocyklami, specjalizującymi się w szybkim i skutecznym eliminowaniu żywych celów.

Hulk Hogan's Main Event
Hulk Hogan's Main Event

Sportowe 11 października 2011

Gra sportowa skierowana do miłośników wrestlingu. Sygnowana jest imieniem samego Hulka Hogana, jednego z najsłynniejszych przedstawicieli tego sportu.

Battlefield 3: Siły pancerne
Battlefield 3: Siły pancerne

Akcji 25 września 2012

Trzeci dodatek do popularnej strzelanki studia EA DICE, który skupia się na aspekcie walki z użyciem pojazdów. Zawiera on cztery nowe mapy, w tym największe pole bitwy w historii serii Battlefield, wprowadza do parku maszyn m.in. mobilne jednostki artyleryjskie, a także wzbogaca grę o tryb Tank Superiority.

Pilot X
Pilot X

Zręcznościowe prace wstrzymane

Pilot X to zręcznościowa strzelanina w klimatach space-opery. Gracz steruje niewielkim statkiem kosmicznym, a jego zadaniem jest niszczenie wrogich sił w odległych układach gwiezdnych. Tytuł wyprodukowany został przez zespół deweloperski Tornado Studios.

miCoach
miCoach

Sportowe 13 lipca 2012

Adidas miCoach to rozbudowany program treningowy stworzony przez studio deweloperskie Chromativity pod ścisłym nadzorem znanego producenta odzieży sportowej. Korzystając z kontrolerów ruchowych użytkownicy mają okazję poprawić swoją sprawność ruchową i kondycję fizyczną, a nad prawidłowością wykonywania ćwiczeń czuwa 18 gwiazd sportu na czele z Jose Mourinho, Manuelem Neunerem i Aną Ivanović.

Gal*Gun
Gal*Gun

Zręcznościowe 27 stycznia 2011

Oryginalna trójwymiarowa zręcznościowa strzelanka „na szynach”, stworzona przez japońskie studio Alchemist. Gracze uzbrojeni są w magiczną broń wystrzeliwującą wiązkę feromonów, a celem ich ataków będą rozentuzjazmowane uczennice liceum.

ToeJam & Earl
ToeJam & Earl

Przygodowe 7 listopada 2012

Wznowienie humorystycznej gry z gatunku roguelike wydanej pierwotnie na początku lat 90-tych. Wcielamy się w dwóch kosmitów-raperów, których statek rozbił się na powierzchni Ziemi. Przemierzamy generowane losowo, zawieszone w powietrzu wyspy i próbujemy odnaleźć porozrzucane fragmenty UFO.

Family Feud 2012 Edition
Family Feud 2012 Edition

Towarzyskie 18 października 2011

Family Feud 2012 Edition to trzecia odsłona cyklu gier towarzyskich opartych na licencji popularnego teleturnieju Family Feud (Familiada). Podobnie jak w telewizyjnym pierwowzorze gracze uczestniczą w rywalizacji dwóch rodzin, a ich zadaniem jest odgadywanie najczęstszych odpowiedzi respondentów na pytania. Deweloperzy ze studia Ludia przygotowali bazę obejmującą dane z ponad 2 tysięcy badań ankietowych.

Mass Effect 3: Omega
Mass Effect 3: Omega

RPG 27 listopada 2012

Kolejny duży dodatek DLC do osadzonego w konwencji science fiction RPG-a akcji Mass Effect 3. Rozszerzenie o nazwie Omega rozszerza fabułę gry podstawowej o nowe wątki, dając graczom możliwość ponownego odwiedzenia znanej z "dwójki" tytułowej stacji kosmicznej. Podczas zabawy komandor Shepard pomaga byłej władczyni Omegi imieniem Aria, zmuszonej do ucieczki przez oddziały Cerberusa.

Galactic Reign
Galactic Reign

Strategiczne 12 marca 2013

Gra taktyczna w klimatach science-fiction przygotowana z myślą o usłudze Xbox Live Arcade. Tworzymy flotę futurystycznych statków kosmicznych, zarządzamy ich wyposażeniem dobierając odpowiednie działka oraz ulepszenia, a następnie stajemy do walki z wrogimi jednostkami podbijając kolejne obszary galaktyki.

Tiger Woods PGA Tour 14
Tiger Woods PGA Tour 14

Sportowe 26 marca 2013

Kolejna odsłona popularnej symulacji golfa wyprodukowana przez studio EA Tiburon. Tytuł umożliwia wcielenie się w największe sławy tej dyscypliny sportowej i rozgrywki na najpopularniejszych polach golfowych. Produkcja wykorzystuje możliwości sensora Kinect i kontrolera PlayStation Move.

Cabela's North American Adventures
Cabela's North American Adventures

Akcji 14 września 2010

Cabela's North American Adventures to łowiecka gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Tytuł wyprodukowany został przez rumuńskie studio Fun Labs na zlecenie koncernu Activision i pozwala graczom wcielić się w rolę myśliwych polujących na dorodne okazy północnoamerykańskiej fauny.

PopCap Hits! Vol. 1
PopCap Hits! Vol. 1

Logiczne 31 marca 2011

PopCap Hits! Vol. 1 to pakiet czterech gier logicznych wyprodukowanych przez firmę PopCap Games. W zestawie znalazły się: Bejeweled 2, Peggle, Astropop oraz Feeding Frenzy. Gry, które w pierwotnej wersji ukazały się na komputerach PC, zostały zmodyfikowane pod kątem sterowania za pomocą gamepadów.

Thunder Wolves
Thunder Wolves

Zręcznościowe 12 czerwca 2013

Trójwymiarowa zręcznościówka pozwalająca nam wcielić się w pilota wojskowego helikoptera. Wykonujemy szereg zróżnicowanych misji polegających na ostrzale i niszczeniu jednostek i budynków wroga, eskorcie konwojów, a także obronie konkretnych pozycji na polu bitwy.

Nickelodeon Dance
Nickelodeon Dance

Zręcznościowe 25 listopada 2011

Nickelodeon Dance to gra taneczno-zręcznościowa, wyprodukowana przez studio High Voltage Software z myślą o najmłodszych odbiorcach. Gracze mają okazję zatańczyć ze swoimi ulubionymi bohaterami – Dorą, Diego i Backyardiganami do ponad 30 utworów, w tym piosenek z bajek emitowanych na antenie stacji telewizyjnej Nickelodeon.

Call of Duty: Black Ops II – Uprising
Call of Duty: Black Ops II – Uprising

Akcji 16 kwietnia 2013

Druga z czterech zapowiadanych paczek map do Call of Duty: Black Ops II. Oprócz czterech nowych aren przeznaczonych dla zabawy wieloosobowej (Magma, Encore, Vertigo i Studio), DLC zawiera dodatkowy scenariusz do rozegrania w trybie Zombie.