Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

71. Gry Xbox 360

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 71. Najpopularniejsze gry na platformę XBOX 360.

X360

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Mafia II: Specjalny Pakiet Dodatków
Mafia II: Specjalny Pakiet Dodatków

Akcji 16 grudnia 2010

Mafia II: Pakiet Dodatków to kolekcja rozszerzeń typu DLC do gry akcji Mafia II autorstwa studia 2K Czech. W zestawie znalazły się dodatki fabularne: Zdrada Jimmy’ego, Wendetta Jimmy’ego i Przygody Joe, a także cztery mniejsze rozszerzenia: Vegas, Renegade, Greaser i War Hero wprowadzające nowe stroje i pojazdy.

Rango The Video Game
Rango The Video Game

Zręcznościowe 1 marca 2011

Gra zręcznościowa na podstawie filmu animowanego w reżyserii Gore’a Verbinskiego. Wcielamy się w kameleona Rango, który trafia do miasteczka Brud (ang. Dirt). Tam zostaje walczącym o sprawiedliwość stróżem prawa. Całość skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych graczy.

Tony Hawk: RIDE
Tony Hawk: RIDE

Sportowe 17 listopada 2009

Tony Hawk: RIDE jest dziesiątą odsłoną serii zręcznościówek, sygnowanych nazwiskiem słynnego skateboardzisty. Gra wyprodukowana została przez studio Robomodo i wyróżnia się przede wszystkim zastosowaniem innowacyjnego kontrolera w kształcie deski snowboardowej, na którym można wykonywać efektowne triki.

Blade Kitten
Blade Kitten

Akcji 22 września 2010

Połączenie platformówki z grą akcji, opowiadające o przygodach tytułowej bohaterki. Kit Ballard, skrzyżowanie kobiety z kotem, jest wziętą najemniczą, znaną z komiksów stworzonych przez Steve'a Stamatadisa. W grze przemierzamy skomplikowane poziomy i walczymy z przeciwnikami za pomocą nietypowego, lewitującego ostrza. Wsparcie dla Kit zapewnia jej kompan – demoniczny Skiffy.

Rush'n Attack
Rush'n Attack

Zręcznościowe 23 maja 2007

Rush'n Attack to zręcznościówka, która w 1985 r. pojawiła się na popularnych w tamtym czasie automatach. Po dwudziestu dwóch latach od premiery postanowiono przypomnieć ten tytuł posiadaczom konsoli Xbox 360.

Soltrio Solitaire
Soltrio Solitaire

Logiczne 16 maja 2007

Soltrio Solitaire jest zestawem pasjansów. Developerzy zaproponowali osiemnaście odmian wspomnianej gry, wśród których znajduje się przede wszystkim Spider, FreeCell i Klondike.

Alien Hominid HD
Alien Hominid HD

Zręcznościowe 28 lutego 2007

Fabuła Alien Hominid jest wyjątkowo prosta. Wcielamy się w małego, żółtego kosmitę nieznanej płci, którego statek zostaje zestrzelony przez agentów FBI. Biedny kosmita, chcąc powrócić do domu, musi odzyskać swoją maszynę. Na drodze żółtego kosmity staje wielu przeciwników, z którymi rozprawia się za pomocą pistoletu laserowego i granatów.

Geometry Wars: Retro Evolved 2
Geometry Wars: Retro Evolved 2

Zręcznościowe 30 lipca 2008

Kontynuacja popularnej strzelaniny. Przejmujemy kontrolę nad niewielkim statkiem kosmicznym. Zajmujemy się niszczeniem statków wroga, przypominających różne figury geometryczne.

Galaga Legions
Galaga Legions

Zręcznościowe 20 sierpnia 2008

Galaga Legions to kolejna odsłona popularnej strzelaniny, w której za pomocą malutkiego statku kosmicznego zajmujemy się masową eksterminacją jednostek wroga.

Culdcept Saga
Culdcept Saga

Strategiczne 5 lutego 2008

Culdcept Saga to kolejna pozycja, która ma przede wszystkim zachęcić Japończyków do kupna X360. Za jej wydanie odpowiedzialna jest doskonale znana graczom na całym świecie, a nie tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni, firma Namco Bandai, której zawdzięczamy między innymi takie serie jak Tekken, Ridge Racer czy Xenosaga.

Dance Dance Revolution Universe
Dance Dance Revolution Universe

Towarzyskie 27 lutego 2007

Dance Dance Revolution Universe jest kolejną częścią znakomitego tanecznego cyklu Dance Dance Revolution, która tym razem udostępniona została wyłącznie dla konsoli Microsoftu. Całość ponownie rozgrywa się za pomocą specjalnych mat lub standardowych kontrolerów.

Zegapain XOR
Zegapain XOR

Akcji 27 lipca 2006

Zegapain XOR to pozycja, która powstała na podstawie popularnego (zwłaszcza w Japonii) serialu animowanego o tym samym tytule. W tej, utrzymanej w klimacie science fiction pozycji, po raz kolejny zasiadamy za sterami wielkich robotów, zwanych popularnie mechami.

Gyruss
Gyruss

Zręcznościowe 18 kwietnia 2007

Gyruss to konwersja klasycznej strzelaniny, która po raz pierwszy została wydana w 1983 roku z myślą o popularnych w tamtym czasie automatach. Developerzy postanowili odświeżyć ową grę, dedykując ją właścicielom nowszych urządzeń.

Big League Sports
Big League Sports

Sportowe 18 listopada 2011

Big League Sports to pełna akcji familijna gra sportowa. Wśród dostępnych do rozegrania dyscyplin znalazły się piłka nożna, tenis, koszykówka, futbol amerykański, hokej na lodzie oraz lacrosse.

America's Army: True Soldiers
America's Army: True Soldiers

Akcji 23 października 2007

America's Army: True Soldiers jest taktyczną grą akcji, w której akcja jest ukazana z perspektywy pierwszej osoby. Tytuł jest swoistą interaktywną reklamą Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Program przygotowali pracownicy Red Storm Entertainment, odpowiedzialni między innymi za Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2.

Pinball FX
Pinball FX

Zręcznościowe 25 kwietnia 2007

Pinball FX to klasyczna pozycja konsolowa, która stara się odwzorować znane z salonów gier flippery. Gracz dostaje do dyspozycji stół oraz kilka kulek. Chodzi o to, by za pomocą wspomnianych flipperów („łapek”) utrzymać kulę jak najdłużej na stole, zdobywając przy tym jak najwięcej punktów. Pinball FX to tytuł stworzony przez firmę ZEN Studios.

Ms. Pac-Man
Ms. Pac-Man

Zręcznościowe 10 stycznia 2007

Ms. Pac-Man to pozycja, należąca do kultowego cyklu, traktującego o konsumowaniu kropek w labiryncie. Pierwsza jego odsłona miała miejsce w 1981 r. i przeznaczona była dla popularnych w tamtym czasie automatów. Developerzy postanowili powiększyć grono miłośników niniejszej gry o posiadaczy nowszych urządzeń.

Bomberman: Act Zero
Bomberman: Act Zero

Akcji 29 sierpnia 2006

Bomberman pozwala wcielić się w cyborga, który przemierzając labirynt eliminuje poruszających się w nim przeciwników.

Death Tank
Death Tank

Akcji 18 lutego 2009

Dynamiczna gra akcji nawiązując do takich klasycznych pozycji jak Scorched Earth i Worms. W odróżnieniu do nich oferuje jednak rozgrywkę w czasie rzeczywistym.

Galaga
Galaga

Zręcznościowe 26 lipca 2006

Galaga to strzelanina, stanowiąca remake klasycznej gry o tym samym tytule. Po raz pierwszy pojawiła się ona za sprawą Namco w 1981 r. i została zadedykowana popularnym w tamtym czasie automatom. Użytkownik, wcielając się w postać pilota statku kosmicznego, podejmuje się niebezpiecznej misji stawienia czoła oddziałom nieprzyjaciela.

TotemBall
TotemBall

Towarzyskie 10 kwietnia 2006

TotemBall to muzyczna gra przygodowa. Opowieść ulokowana jest w fantastycznej krainie, której mieszkańcy słyną z zamiłowania do muzyki.

Ms. 'Splosion Man
Ms. 'Splosion Man

Zręcznościowe 13 lipca 2011

Ms. ‘Splosion Man to gra platformowa, w której przejmujemy kontrolę nad wybuchającą kobietą, przemierzającą korytarze laboratoriów, likwidującą napotykanych wrogów i unikającą przeszkód. Produkcję stworzyło studio Twisted Pixel, specjalizujące się w pomysłowych i zabawnych grach.

Weapon of Choice
Weapon of Choice

Zręcznościowe 19 listopada 2008

Weapon od Choice jest zwariowaną, side-scrollową platformówką 2D niezależnego studia deweloperskiego Mommy's Best Games. Akcja gry osadzona została w roku 2188, a gracz wciela się w żołnierza oddziału Solus, który ma za zadanie unicestwić wrogo nastawionych kosmitów. Twórcy przewidzieli m.in. dużą ilość mocno zakręconych broni oraz kilka wariantów zakończenia gry.

Lode Runner
Lode Runner

Zręcznościowe 22 kwietnia 2009

Remake popularnej gry zręcznościowo-logicznej. Zajmujemy się zbieraniem porozrzucanego po okolicy złota, unikając jednocześnie napotykanych wrogów (głównie robotów).