Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Rajdy - Gry Xbox

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce rajdy na platformę Microsoft Xbox ułożone według popularności.

XBOX
rajdy
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi8
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
Colin McRae Rally 2005
Colin McRae Rally 2005

Wyścigi 24 września 2004

Piąta odsłona jednej z najpopularniejszych serii wyścigowych, zapoczątkowanej w 1998 roku przez brytyjskie studio Codemasters. Osią rozgrywki jest rozbudowany tryb kariery, w którym wspinamy się po szczeblach sławy, uczestnicząc w 20 rodzajach imprez o różnej randze. W grze odwzorowano ponad 30 licencjonowanych samochodów, reprezentujących typowe klasy rajdowe (2WD, Super 2WD, 4WD, 4WD Classic i inne).

Richard Burns Rally
Richard Burns Rally

Wyścigi 1 czerwca 2004

Kolejna (po produktach z serii Colin McRae Rally marki Codemasters) gra, firmowana nazwiskiem znanego kierowcy wyczynowego. Patronem został w tym przypadku słynny Rajdowy Mistrz Świata z 2001 roku - Richard Burns.

Colin McRae Rally 04
Colin McRae Rally 04

Wyścigi 26 września 2003

Czwarta odsłona rajdowej serii z firmy Codemasters sygnowanej imieniem i nazwiskiem słynnego kierowcy Colina McRae. Colin McRae Rally 04 jest najlepszą jak do tej pory częścią cyklu, starającą się jak najwierniej oddać realia rajdów samochodowych.

Colin McRae Rally 3
Colin McRae Rally 3

Wyścigi 25 października 2002

Trzecia odsłona popularnej serii wyścigów rajdowych. Tym razem twórcy położyli nacisk na zwiększenie roli kierowcy, przez wprowadzenie wątku fabularnego. Postarano się także o lepsze odwzorowanie modelu jazdy i zachowania samochodu podczas rajdów. „Trójka” zawiera osiem tras rajdowych umiejscowionych w Japonii, Hiszpanii, Grecji i innych krajach oraz dwanaście samochodów głównych i parę bonusowych.

V-Rally 3
V-Rally 3

Wyścigi 25 marca 2003

Konwersja najnowszej części bardzo popularnego na konsolach (liczba ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie mówi chyba sama za siebie) cyklu symulacji rajdów samochodowych.

Rally Fusion: Race of Champions
Rally Fusion: Race of Champions

Wyścigi 12 listopada 2002

Dynamiczna gra rajdowa autorstwa studia Climax. Przystępujemy do tytułowego Wyścigu Mistrzów, biorąc udział w kilku różnych typach wyścigów. Do wyboru kilkanaście modeli pojazdów, mogących podlegać uszkodzeniom.

Dakar 2: The World's Ultimate Rally
Dakar 2: The World's Ultimate Rally

Wyścigi 6 czerwca 2003

Niezbyt skomplikowane zręcznościowe wyścigi, których głównym atutem jest możliwość wzięcia udziału w tytułowym rajdzie z Paryżu do Dakaru. Gracz może wybierać pomiędzy autami terenowymi, motocyklami i ciężarówkami.

Test Drive Off-Road: Wide Open
Test Drive Off-Road: Wide Open

Wyścigi 14 listopada 2001

Dynamiczne i zarazem dość realistyczne wyścigi samochodowe, w których zasiadamy za kierownicą jednego z kilkudziesięciu licencjonowanych aut terenowych. Gra oferuje zróżnicowany wachlarz trybów rozgrywki.