Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Wrestling Spirit: Rookie To Legend (PC)
OkładkaWrestling Spirit: Rookie To Legend (PC)

Wrestling Spirit: Rookie To Legend PC

Wrestling Spirit: Rookie To Legend to gra RPG z elementami menedżera sportowego, wyprodukowana przez Adama Rylanda i wydana staraniem firmy Grey Dog Software.

RPG | manager | wrestling | klasyczne RPG

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wrestling Spirit: Rookie To Legend Premiera PC

30listopada2004

producent: Adam Ryland wydawca: Grey Dog Software

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Wrestling Spirit: Rookie To Legend

WWE Raw

World of Mixed Martial Arts 4

WWF Wrestlemania: The Arcade Game

Wrestling Spirit: Rookie to Legend jest kolejną grą komputerową tematycznie związaną z wrestlingiem w dorobku Adama Rylanda, twórcy serii Extreme Warfare i Total Extreme Wrestling. W przeciwieństwie do wcześniejszych dokonań, które były typowymi sportowymi menedżerami, tym razem autor pokusił się o produkcję stanowiącą połączenie wielu gatunków.

Głównym bohaterem Wrestling Spirit: Rookie to Legend jest młody zapaśnik, który stawia pierwsze kroki na profesjonalnym ringu i pragnie zdobyć sławę, majątek oraz mistrzowski pas. Kreowana przez gracza postać odznacza się szeregiem atrybutów, które rozwijać można w trakcie zabawy.

Rozgrywka to miks elementów RPG i menedżera sportowego. Z jednej strony gracz musi doskonalić umiejętności bohatera, by sprostać coraz trudniejszym przeciwnikom, z drugiej dbać o jego interesy, a nawet udane życie rodzinne.

Jak przystało na grę z amerykańskimi zapasami w roli głównej, Wrestling Spirit: Rookie to Legend oferuje możliwość wzięcia udziału w pojedynkach na ringu. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych produkcji, wydarzenia przedstawiane są jednak w formie komunikatów tekstowych. O akcjach podejmowanych przez bohatera gracz decyduje poprzez wybór jednej z opcji działania.

Wrestling Spirit: Rookie to Legend odznacza się bardzo prostą oprawą audio-wizualną. Gra stworzona została w języku programowania Visual Basic i bazuje głównie na warstwie tekstowej. Elementy graficzne, w tym chociażby podobizny zapaśników stanowią jedynie rodzaj ozdobników.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Wrestling Spirit: Rookie To Legend: Odpowiednia dla każdego wieku.

Wrestling Spirit: Rookie To Legend Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800Mhz
  • 128MB RAM
  • karta graficzna
  • Windows XP