Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka World War Heroes (AND)

World War Heroes

FPS nastawiony na rozgrywkę sieciową, który przenosi nas na front II wojny światowej. Na zróżnicowanych polach bitew możemy skorzystać zarówno z rozbudowanego arsenału broni palnej, jak i z rozmaitych pojazdów bojowych.

Akcji | FPP | II wojna światowa | zagraj za darmo | FPS | multiplayer

Okładka World War Heroes (AND)

producent: Game Development

data premiery gry:

4lip2017

AND

22lis2017

iOS

World War Heroes jest multiplayerową strzelaniną, której akcję osadzono w czasach II wojny światowej. Tytuł trafił między innymi na urządzenia mobilne z systemem AND i iOS, a za jego stworzeniem stoi firma Game Development.

Mechanika

W World War Heroes akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Produkcja pozwala wziąć udział w bitwach inspirowanych drugowojennymi starciami, podczas których opowiadamy się po jednej ze stron konfliktu. W trakcie rozgrywki robimy użytek z rozbudowanego arsenału broni palnej, obejmującego pistolety, strzelby i karabiny maszynowe. Przewagę nad przeciwnikami mogą zapewnić także dostępne na polu bitwy pojazdy produkcji amerykańskiej, radzieckiej, japońskiej i niemieckiej. Zmagania toczą się na zróżnicowanych mapach – od europejskich miast ogarniętych wojenną zawieruchą, aż po malownicze, egzotyczne plenery.

Tryby gry

Na wydane na platformie AND i iOS World War Heroes składa się kilka trybów rozgrywki. Oprócz klasycznego deathmatchu i deathmatchu drużynowego, ich listę zasila między innymi tak zwany Hardcore Mode wystawiający na próbę nasze umiejętności; dopełnieniem całości jest możliwość zaprojektowania własnego modułu i zaproszenia do zabawy innych graczy. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by zakładać klany i reprezentować je w specjalnych turniejach, zdobywając w ten sposób cenne nagrody.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika World War Heroes prezentuje wysoki poziom wykonania – autorzy wykorzystali możliwości technologii Unity, co znalazło odzwierciedlenie przede wszystkim w szczegółowych teksturach i wysokiej jakości efektach cząsteczkowych. Tytuł jest dystrybuowany w modelu free-to-play, co oznacza, że choć sama gra jest darmowa, znalazły się w niej opcjonalne mikrotransakcje.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe World War Heroes

16+

Wymagania sprzętowe World War Heroes

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

AND
iOS