Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka World Cup Manager 2010 (PC)
OkładkaWorld Cup Manager 2010 (PC)

World Cup Manager 2010 PC

World Cup Manager 2010 to stworzona przez studio Reganam Interactive gra sportowa towarzysząca mundialowi w Republice Południowej Afryki. Gracze mają okazję sprawdzić się w roli menedżerów narodowych reprezentacji piłkarskich uczestniczących w mistrzostwach.

Sportowe | manager | piłka nożna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

World Cup Manager 2010 Premiera PC

30kwietnia2010

producent: Reganam Interactive wydawca: Reganam Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

World Cup Manager 2010 jest managerem piłkarskim, autorstwa Reganam Interactive, który poświęcony został Mistrzostwom Świata w piłce nożnej odbywającym się w 2010 roku w RPA.

Gra pozwala na wcielenie się w rolę selekcjonera jednej z 32 drużyn narodowych, które stają do walki o koronne trofeum zawodów – Puchar Mistrzów Świata. Zadaniem gracza jest więc podejmowanie wszystkich decyzji trenerskich, w tym: dobór współpracowników zajmujących się szkoleniem, opracowywanie taktyki i ustalanie harmonogramu treningowego.

Typową dla managerów piłkarskich rozgrywkę ułatwić ma zestaw opracowanych przez programistów narzędzi, między innymi edytor taktyki, który pozwala na szybkie zaplanowanie strategii na następne spotkania.

Ponadto twórcy dołożyli starań aby World Cup Manager 2010 był grą maksymalnie realistyczną. W tym celu odwzorowano wszystkie stadiony zatwierdzone jako oficjalne obiekty Mundialu i zadbano o estetyczną oprawę graficzną.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 4,5 / 10 na podstawie 46 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe World Cup Manager 2010: Odpowiednia dla każdego wieku.