Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Witch's Wish (NDS)

Witch's Wish NDS

Witch's Wish to wyprodukowana przez japońskie studio Natsume gra przygodowa, której główną bohaterka jest Vicky, adeptka szkoły magii. Gracze muszą pomóc młodej wiedźmie połączyć obowiązki szkolne z misją ratowania świata, któremu zagrażają siły ciemności.

Przygodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Witch's Wish (NDS)

producent: Natsume Inc.

wydawca: Natsume Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

25maja2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Witch's Wish jest kolejną produkcją skierowaną do miłośników gier przygodowych, w której dużą rolę odgrywają dialogi między postaciami. Tym razem doświadczone japońskie studio Natsume akcję tytułu umieściło w świecie, w którym czarownica nie jest nikim niezwykłym.

Główną bohaterką gry jest marząca o karierze wiedźmy młoda dziewczyna o imieniu Vicky. Niestety, w mieście, w którym żyje nastolatka jest tylko jedna szkoła dla adeptek czarnej magii, a dostać się mogą do niej jedynie przedstawicielki najbogatszych rodzin. Szczęśliwie dla Vicky, przy pomocy tajemniczej nieznajomej udaje jej się dołączyć do grona uczennic i rozpocząć żmudną naukę i walkę o sukces. Jednocześnie heroinę czeka szansa uratowania świata przed siłami ciemności, próbującymi zburzyć istniejący porządek.

Witch’s Wish składa się z kilku wzajemnie uzupełniających się sekcji, tworzącymi historię Vicky. Na graczy czekają magiczne pojedynki z innymi uczennicami szkoły, wymagające układanki oraz rozbudowany tryb przygodowy z możliwością prowadzenia dialogów z napotkanymi postaciami.

Witch's Wish łączy w sobie ręcznie rysowaną grafikę, którą gracze mogą podziwiać podczas prowadzenia dialogów, z prostym 3D, w którym przedstawiony jest świat oraz toczone są magiczne starcia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.5 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Witch's Wish

odpowiednia dla każdego wieku