Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka Winx Club Secret Diary 2009 (NDS)

Winx Club Secret Diary 2009 NDS

Winx Club Secret Diary 2009 to przeznaczona głównie dla miłośniczek popularnego serialu młodzieżowego forma elektronicznego pamiętnika. Program stworzony został przez firmę Konami z uwzględnieniem możliwości technicznych konsoli Nintendo DS.

Logiczne | seriale animowane | edukacyjne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Winx Club Secret Diary 2009 (NDS)

producent: Konami

wydawca: Konami

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

26lutego2009

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Winx Club Secret Diary 2009 to kolejna produkcja bazująca na znanym włoskim serialu animowanym Winx Club. Dzieło zostało stworzone i wydane przez firmę Konami, która w przeszłości pracowała już między innymi przy nieco podobnym pomyśle (Diary Girl).

Winx Club Secret Diary nie jest typową grą opartą na motywach rozrastającej się wciąż historii. Zamiast tego, produkcja ta jest formą elektronicznego pamiętnika i notatnika, przeznaczonego przede wszystkim dla nastolatków. Tytuł oferuje więc wszystko to co klasyczny papierowy pamiętnik i znacznie więcej. Całość wykonana została natomiast w niezwykle kolorowej stylistyce znanej z animowanego serialu.

Obsługa programu odbywa się za pomocą bardzo prostego i intuicyjnego interfejsu. Podczas korzystania z wirtualnego notatnika przenośną konsolę DS trzymany poziomo, tak jak prawdziwą książkę. Oczywiście zamiast zwykłych stron, do dyspozycji otrzymujemy interaktywną elektroniczną zawartość, pełną ciekawych opcji. Oprócz standardowych możliwości, czyli zapisania dat, notatek, kluczowych informacji i telefonów, możemy wiec również wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe, rozmawiać ze znajomymi za pośrednictwem Internetu oraz grać w mniejsze gierki oparte na motywach serialu.

Pamiętnik możemy w pełni przystosować do naszych potrzeb, zmieniając praktycznie każdy jego estetyczny element. Możemy wiec dopasować własne tło, wybrać kolory oraz ikonki. Prócz wymienionych już opcji możemy także zapisywać horoskopy, przeprowadzać testy osobowościowe, zmieniać ustawienia alarmu, używać kalkulatora, czy zegarka. Ważnym aspektem produktu, szczególnie dla miłośników serialu, jest także oferowany z grą zestaw informacji o postaciach i wydarzeniach znanych z poszczególnych odcinków. Aby nasze pamiętnikowe sekrety pozostały bezpieczne produkt oferuje możliwość założenia hasła.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1  

Oczekiwania czytelników: 8.0 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Gry podobne do Winx Club Secret Diary 2009

Klasyfikacja PEGI Winx Club Secret Diary 2009

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.