Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Winx Club: Rewia na lodzie (PC)
OkładkaWinx Club: Rewia na lodzie (PC)

Winx Club: Rewia na lodzie PC

Gra familijna, w której wraz z czarodziejkami z Klubu Winx udajemy się do bajecznego kurortu zimowego, gdzie zaprezentujemy publiczności nasze popisy na lodzie. Za grę odpowiada studio Rainbow, doświadczone w tworzeniu produkcji dla najmłodszych graczy.

Symulacje | seriale animowane | dla dzieci

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Winx Club: Rewia na lodzie Premiera PC

11maja2012

pudełko PL

11maja2012

producent: Rainbow Studios/THQ Digital Phoenix wydawca: Rainbow S.p.A. wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Winx Club: Rewia na lodzie to kolejna produkcja skierowana do dziewczynek zainteresowanych przygodami czarodziejek z Klubu Winx. Producentem gry jest włoskie studio Rainbow, specjalizuje się w tworzeniu kreskówek, zabawek oraz gier dla najmłodszych. Działająca od 1995 roku firma ma na swoim koncie wiele serii (m.in. Pixies i Gladiators of Rome) cieszących się dużym zainteresowaniem wśród dzieci na całym świecie.

W Rewii na lodzie Bloom wraz z innymi czarodziejkami wybierają się do kurortu zimowego, gdzie chcą zaprezentować szerokiej publiczności swoją rewię na lodzie. Autorzy jak zwykle przygotowali bogatą ofertę różnego rodzaju strojów oraz fryzur, dzięki którym można zaprojektować niepowtarzalną i piękną kreację dla swojej czarodziejki.

Oprócz strojenia bohaterki przygotowano również wiele innych atrakcji. W grze istnieje na przykład możliwość zmiany wyglądu lodowiska poprzez dodanie dekoracji, a także wyboru oświetlenia i muzyki. Głównym punktem programu jest możliwość zaprezentowania publice swoich umiejętności tanecznych i artystycznych podczas pokazów na lodowisku. Dodatkową atrakcją jest opcja założenia butiku, w którym można tworzyć kreacje dla klientów.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Winx Club: Rewia na lodzie cena w dniu premiery: 39,99 PLN

Wymagania wiekowe Winx Club: Rewia na lodzie: Odpowiednia dla każdego wieku.

Winx Club: Rewia na lodzie Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3.2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 GTX lub lepsza)
  • 1.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7