Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Wing Commander: Privateer - Righteous Fire (PC)

Wing Commander: Privateer - Righteous Fire PC

Dodatek do Wing Commander: Privateer z nowym wątkiem fabularnym, gdzie zagrożeniem stają się Retrosi, wyznawcy kultu powrotu do natury, którzy za swój cel obrali wyplenienie w galaktyce wszystkiego, co ma związek z zaawansowaną technologią.

To jest dodatek do gry Wing Commander: Privateer.

Symulacje | FPP | science fiction | ekonomiczne | kosmiczne

PC Windows
Okładka Wing Commander: Privateer - Righteous Fire (PC)

producent: Origin Systems

wydawca: Origin Systems

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14października1993

Righteous Fire to jedyny dodatek do symulatora kosmicznego z elementami handlowymi Wing Commander: Privateer. Wrogiem numer jeden zostają w nim Retrosi, wyznawcy kultu powrotu do natury, którzy za swój główny cel obrali wyplenienie w galaktyce wszystkiego, co ma związek z zaawansowaną technologią. Po krwawym przewrocie u władz kultu staje bezwzględny fanatyk, postanawiający wprowadzić kanony swojej wiary w życie. Wyszkoleni piloci Retrosów terroryzują galaktyczne szlaki atakując każdego, kogo spotkają na swej drodze. Dodatkowa fabuła prowadzi nas do nieuchronnej konfrontacji z przywódcą Retrosów. Oprócz tego dodatek wzbogacił podstawową wersję gry o nowe bronie i elementy statku oraz nowe rodzaje generowanych misji. Do gry wymagany jest Wing Commander: Privateer. Rozgrywkę można kontynuować postacią i statkiem z podstawowej wersji gry, jednak już bez potężnej broni obcej cywilizacji. Righteous Fire wraz ze Speech Pack znalazł się w pełnym wydaniu Privateer CD ROM.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 52 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Wing Commander: Privateer - Righteous Fire

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Wing Commander: Privateer - Righteous Fire

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • IBM PC XT 486
  • 4MB RAM + wykorzystuje joystick
Kolejny remake Wing Commander: Privateer już w sieci!
Kolejny remake Wing Commander: Privateer już w sieci!

wiadomość25 lipca 2005

Na początku marca bieżącego roku poinformowaliśmy Was o internetowym debiucie remake’u kosmicznego symulatora o nazwie Wing Commander: Privateer. Niewiele ponad cztery miesiące później możemy Wam przedstawić kolejny amatorski projekt tego typu, zatytułowany Gemini Gold.

Powrót Wing Commander: Privateer
Powrót Wing Commander: Privateer

wiadomość8 marca 2005

Po wielu miesiącach ciężkich prac, w sieci zadebiutowała pełna wersja remake’u gry Wing Commander: Privateer – przez wielu – obok serii Elite/Frontier – uważana za jedną z najlepszych kosmicznych symulacji w historii komputerowej rozrywki.