Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweNDS
Okładka Wiffle Ball (NDS)
OkładkaWiffle Ball (NDS)

Wiffle Ball NDS

Wiffle Ball to gra sportowa, będąca wariacją na temat klasycznego baseballu. Wykorzystuje się w niej lekką, plastikową piłkę i długi kij, wykonany z tego samego tworzywa. Poza tym ogólne zasady tylko nieznacznie różnią się od pierwowzoru.

Sportowe | baseball | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wiffle Ball Premiera NDS

20listopada2006

producent: Zoo Digital/zushi games ltd. wydawca: Zoo Digital/zushi games ltd. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Wiffle Ball to gra sportowa, będąca wariacją na temat klasycznego baseballu. Wykorzystuje się w niej lekką, plastikową piłkę i długi kij, wykonany z tego samego tworzywa. Poza tym ogólne zasady tylko nieznacznie różnią się od pierwowzoru. Wspomniane przedmioty zostały zaprojektowane przez Davida Mullany’a w 1953 r. i zostały doskonale przyjęte. Rozgrywany z ich użyciem mecz może odbywać się niemalże w każdym miejscu, a udział w nim bierze od dwóch do pięciu zawodników.

Niniejsza pozycja największą frajdę sprawia młodszemu gronu właścicieli konsoli Nintendo DS. Użytkownik wciela się w dziecięcą postać, przeobrażającą własny ogródek czy osiedlową ulicę w boisko. Developerzy zaoferowali moduł, pozwalający na toczenie boju w rozgrywkach sezonowych. Zaimplementowano także liczne wirtualne środowiska, zawierające szereg wyzwań, którym należy stawić czoła.

Stając do walki o mistrzostwo, posiadane umiejętności z zakresu rzucania piłki czy jej odbijania sprawdza się na dwa sposoby. W potyczki staje się ze Sztuczną Inteligencją bądź face to face z żywym przeciwnikiem poprzez Wi-Fi. Zabawa odbywa się z wykorzystaniem największego atutu dwuekranowej konsoli, jakim jest panel dotykowy i stylus.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Wiffle Ball

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.