Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3
Okładka Wicked Monsters BLAST! HD (PS3)

Wicked Monsters BLAST! HD PS3

Zestaw kilkunastu dwuwymiarowych minigier zręcznościowych, które przeznaczone są dla całej rodziny. Pomagamy kolorowym zwierzakom zdobyć stanowisko szefa w syndykacie przestępczym. Tytuł pozwala na wspólną zabawę czterem osobom i wspiera obsługę kontrolera PlayStation Move.

Zręcznościowe | elementy logiczne | 2D | PlayStation Move | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Wicked Monsters BLAST! HD (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

5września2012

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wicked Monsters BLAST! HD to pakiet kilkunastu dwuwymiarowych minigier zręcznościowych z elementami logicznymi. Producentem tytułu jest działające od 2002 roku tajskie studio Corecell Technology, które specjalizuje się w tworzeniu gier na wszystkie najważniejsze platformy mobilne oraz konsolowe. Tytuł jest rozszerzonym portem oryginalnej wersji gry, która ukazała się w 2011 roku na konsoli Wii. Twórcy wprowadzili obsługę kontrolera PlayStation Move, poprawili oprawę graficzną, dostosowując ją do obsługi wysokich rozdzielczości, a także nową postać i 9 kolejnych gier.

Bohaterami tytułu są ambitne i małe zwierzaki, pragnące zdobyć stanowisko szefa przestępczego syndykatu o nazwie Wicked, a następnie z jego pomocą przejąć kontrolę nad światem. Każda z postaci posiada własną zabawną historię, przedstawioną za pomocą ilustrowanych planszy, które możemy odblokować w trakcie rozgrywki.

Wicked Monsters BLAST! HD posiada trzy tryby zabawy – arcade, family oraz survival. W pierwszym z nich spędzimy zapewne najwięcej czasu, ponieważ dzięki niemu odblokujemy nowych bohaterów , specjalne bonusy oraz kolejne części fabuły. Rozpoczynając zabawę wybieramy naszego zwierzaka, a następnie przenosimy się na ekran gry. Do dyspozycji graczy oddane zostało kilkanaście misji o zróżnicowanych zadaniach i tematyce. We wszystkich gracze posługują się jednak bronią, strzelając w pojawiające się przed nimi cele. Ponieważ akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, bron przedstawiona jest w postaci małego celownika. Poszczególne poziomy mogą wymagać od nas zniszczenia odsłaniających się po sobie numerowanych planszy, latających z dużą prędkością przedmiotów, balonów, pocisków itd.

W trybie family, przeznaczonym dla maksymalnie czterech osób, uczestnicy zabawy wybierają samodzielnie poziomy jakie chcą rozegrać. Celownik każdego z graczy oznaczony jest innym kolorem, ale w przypadku niektórych zadań intensywność gry może być na tyle duża, że przeszkodzi w poprawnym zidentyfikowaniu każdego z nich. W trybie survival, który stworzono z myślą o jednym graczu, musimy ukończyć następujące po sobie poziomy z jednym życiem. Jeżeli nie osiągniemy przy tym wyznaczonego limitu punktowego kończymy zabawę.

Oprawa graficzna gry jest kolorowa i kreskówkowa, ale nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle podobnych produkcji. To samo można powiedzieć o dźwiękach oraz ścieżce muzycznej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Wicked Monsters BLAST! HD

Wymagania wiekowe Wicked Monsters BLAST! HD

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Wicked Monsters BLAST! HD

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move