Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3
Okładka Start the Party: Save the World (PS3)
OkładkaStart the Party: Save the World (PS3)

Start the Party: Save the World PS3

Start the Party 2!

Zestaw kilkunastu mini-gier towarzyskich wykorzystujących kontroler PlayStation Move. Start the Party 2 oferuje wspólną zabawę dla czterech osób, które mogą korzystać zarówno z kontrolerów ruchu, jak i z tradycyjnych joypadów. Cześć wspólnych zadań polega na rywalizacji.

Towarzyskie | rzeczywistość rozszerzona | PlayStation Move | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Start the Party: Save the World Premiera PS3

23listopada2011

pudełko PL

23listopada2011

Gry podobne do Start the Party: Save the World

Łap Małpy

Time Crisis: Razing Storm

Hasbro Family Game Night 3

Druga część z serii gier należących do segmentu tzw. party games, które pozwalają na wspólną zabawę przy różnorodnych mini-grach. Tytuł wykorzystuje zarówno kontroler ruchu PS Move jak i standardowego DualShocka.

Fabuła drugiej części Start the Party nie zaskakuje oryginalnością. Złowrogi doktor Terrible pragnie opanować świat, a jego podłym zamiarom może przeciwstawić się wyłącznie gracz. Na początku rozgrywki specjalna kamera fotografuje twarze graczy (maksymalnie czterech), a następnie przenosi je do programu tworząc wirtualnych bohaterów.

Mamy do wykonania około dwadzieścia różnorodnych mini-gier. Większość z nich zostało tak skonstruowanych, aby mógł się przy nich bawić w jednej chwili więcej niż tylko jeden gracz. Na przykład jedno z zadań polega na wyławianiu z wody rybaków. Gracz trzymający PS Move wyciąga z wody nieszczęsnych rozbitków, zaś gracz trzymający DualShocka steruje krwiożerczym rekinem.

Podobnie jak w poprzedniej grze, także ta część wykorzystuje prostą kreskówkową grafikę. W zależności od aktualnie rozgrywanej mini-gry, kamera może rejestrować samą postać gracza lub oprócz niego także znajdujące się za nim tło. W trakcie wykonywania zadań dziejących się pod wodą otoczenie jest odpowiednio "rozmiękczone" i rozmazane.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 BD

Start the Party: Save the World cena w dniu premiery: 99,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Start the Party: Save the World

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Start the Party: Save the World Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move