Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweX360
Okładka White Noise: A Tale of Horror (X360)

White Noise: A Tale of Horror X360

Opracowany przez hiszpańskie studio Milkstone prosty pierwszoosobowy horror, zainspirowany kultowym Slenderem. Naszym zadaniem jest odnalezienie ośmiu taśm w ciemnym lesie, nawiedzanym przez niebezpieczną, nadprzyrodzoną istotę.

Przygodowe | FPP | survival horror | horror | indie | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka White Noise: A Tale of Horror (X360)

producent: Milkstone

wydawca: Milkstone

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

14grudnia2012

Kolekcja gier
Obserwuj grę

White Noise: A Tale of Horror to prosty, pierwszoosobowy horror, zainspirowany wydaną w 2012 roku darmową produkcją Slender: The Eight Pages. Gra została opracowana przez niezależne hiszpańskie studio Milkstone i ukazała się na konsoli Xbox 360 w ramach programu Xbox Live Indie Games.

Tytuł gry pochodzi od zjawiska akustycznego zwanego „szumem białym”, opisującego sygnał o całkowicie płaskim widmie. Zadaniem gracza jest tu odnalezienie ośmiu taśm w ciemnym lesie, nawiedzanym przez niebezpieczną, nadprzyrodzoną istotę. Podczas zabawy wyposażeni jesteśmy wyłącznie w latarkę, a jedyną wskazówką jest pojawiający się okazjonalnie tytułowy szum, który oznacza, że znajdujemy się w pobliżu taśmy. Zadanie utrudnia nam też fakt, że w trakcie poszukiwań musimy również unikać wspomnianego potwora. W przypadku spotkania należy możliwie jak najszybciej odwrócić się i oddalić w bezpieczne miejsce, gdyż dłuższy kontakt z istotą powoduje obłęd i oznacza automatyczny koniec gry.

Jeśli uda nam się szczęśliwe odnaleźć wszystkie osiem taśm, z każdą kolejną rozgrywką odblokowujemy wyższe poziomy trudności i rozmaite modyfikatory. Jak na budżetową produkcję niezależną przystało, White Noise: A Tale of Horror na konsoli Xbox 360 oferuje stosunkowo prostą lecz klimatyczną oprawę graficzną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do White Noise: A Tale of Horror

Wymagania wiekowe White Noise: A Tale of Horror

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe White Noise: A Tale of Horror

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live