Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka WarriOrb (PC)

WarriOrb PC

Platformówka 2,5D w realiach fantasy, w której wcielamy się w potężnego demona uwięzionego w "ciele" kulki z kończynami. WarriOrb zostało stworzone przez niezależne studio Not Yet i wyróżnia się nietypowym stylem poruszania: jako kulka, możemy toczyć się i odbijać od przeszkód.

Zręcznościowe | fantasy | platformówki | elementy RPG | indie | 2.5D | side-scroll

PC Windows
Okładka WarriOrb (PC)

producent: Not Yet

wydawca: Not Yet

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28kwietnia2020

28kwietnia2020

Steam

WarriOrb jest trójwymiarową grą zręcznościową w klasycznym stylu, skupioną przede wszystkim na elementach platformowych i walce z przeciwnikami. Odpowiada za nią rumuńsko-węgierskie studio niezależne Not Yet, dla którego jest to debiutancki tytuł.

Fabuła

Historia WarriOrb opowiada o losach potężnego demona, który został uwięziony w małym, bardzo nietypowym ciele, na które składa się gadająca czarna kulka z odnóżami i rogami. Bohater próbuje odzyskać dawne wcielenie i wolność. Demon ponosi również winę za wybitnie nieudany czar przywołania, który miał przywrócić do życia córkę czarodzieja, a teraz trzeba znaleźć inny sposób na jej wskrzeszenie.

Fabuła gry przedstawia tragiczne losy i desperację demona w humorystycznym wydaniu.

Mechanika

WarriOrb jest klasyczną platformówką okraszoną drobnymi elementami RPG, w której przemierzamy spowite mrokiem lokacje, pokonując kolejne przeszkody i pozbywając się na swej drodze przeciwników, takich jak demony, giganty, mutanty i inne magiczne istoty. W trakcie zabawy zdarza się również rozmawiać z napotkanymi postaciami, które pomogą nam w osiągnięciu celu.

Elementy platformowe wymagają od gracza małpiej zręczności, a pomiędzy nimi i walkami pojawiają się również wymagające logicznego myślenia łamigłówki.

Kwestie techniczne

Grafika w WarriOrb jest w pełni trójwymiarowa i gra prezentuje się od tej strony bardzo przyzwoicie. W trakcie rozgrywki odwiedzamy mroczne lokacje, które kontrastują z komiczną historią i nietuzinkowym, zabawnym wyglądem głównego bohatera.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 64,99 PLN

Wymagania wiekowe WarriOrb

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe WarriOrb

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Dual Core 2.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7970 lub lepsza, 9 GB HDD, Windows 7 64-bit