Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS2
Okładka Wacky Races: Mad Motors (PS2)

Wacky Races: Mad Motors PS2

Wacky Races: Mad Motors to wyścigi samochodowe, przygotowane z myślą o najmłodszych posiadaczach konsoli PlayStation 2. Zostały one przygotowane na kanwie popularnego serialu animowanego (polski tytuł: Szalone wyścigi), wywodzącego się z wytwórni Hanna-Barbera.

Wyścigi | samochodowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 2
Okładka Wacky Races: Mad Motors (PS2)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS2:

12czerwca2007

Wacky Races: Mad Motors to wyścigi samochodowe, przygotowane z myślą o najmłodszych posiadaczach konsoli PlayStation 2. Zostały one przygotowane na kanwie popularnego serialu animowanego (polski tytuł: Szalone wyścigi), wywodzącego się z wytwórni Hanna-Barbera. Zarówno gra, jak i wspomniany pierwowzór przedstawia starcia jedenastu rywalizujących ze sobą pojazdów.

Rozpoczynając zabawę użytkownik wybiera sterowaną postać wraz z charakterystycznym dla niej samochodem. Wśród zaimplementowanych bohaterów znajdują się m.in. Bracia Jaskiniowcy (Grzmot i Łomot) w Głaziku, Red Max w Aerośmigu i Super Specjalna Jednostka w Pancernym Wozie typu Bong. Rzecz jasna pojawia się też czarny charakter z wymienionej kreskówki – Dick Dastardly z psem Mutley’em w Rakietowcu, po raz kolejny stosujący różne sztuczki, aby tylko wygrać wyścig.

Użytkownik sprawdza swoje umiejętności podczas jazdy przez wiele odmiennych wirtualnych środowisk. Czterema kółkami przemierza się m.in. Wielki Kanion, Biegun Północny czy Kordyliery Środkowe. Wszędzie tam napotyka się na niezliczoną ilość przeszkód i pułapek, przygotowywanych przez wspomnianych rzezimieszków. Aby ułatwić użytkownikowi zadanie, developerzy zaimplementowali szeroki zestaw power-upów i bonusów, przykładowo zwiększających szybkość sterowanego pojazdu. Co więcej, zbieranie rozlokowanych na trasie monet pozwala na podwyższenie wyniku punktowego gracza.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 5,8 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

Gry podobne do Wacky Races: Mad Motors

Klasyfikacja PEGI Wacky Races: Mad Motors

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Wacky Races: Mad Motors

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB