Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCPSVPS4Switch
Okładka VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action (PC)

VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action

Va11halla

VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action to nietypowa produkcja, która umożliwia wcielenie się w… barmana pracującego w cyberpunkowym mieście. Gra skupia się na dialogach i opowiadanej historii. Gracz może również wpływać na opowieść przez podawanie gościom odpowiednich drinków.

Przygodowe | cyberpunk | 2D | visual novel | indie | Xbox Game Pass

Okładka VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action (PC)

data premiery gry:

21cze2016

PC

14lis2017

PSV

2maj2019

PS4 Switch

VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action to nietypowa produkcja, która umożliwia wcielenie się w… barmana pracującego w cyberpunkowym mieście. Za stworzenie gry odpowiada niezależne studio Sukeban Games, zaś jej wydaniem zajęły się firmy Ysbryd Games oraz AGM PLAYISM.

Fabuła

Akcja gry toczy się w rządzonym przez korporacje, cyberpunkowym świecie, w którym wszyscy ludzie mają w swoich ciałach nanomaszyny zaprojektowane jako narzędzie opresji, a straszliwi Biali Rycerze sieją postrach na ulicach, siłą wymuszając przestrzeganie prawa. Gracz wciela się w barmana pracującego w barze „VA-11 HALL-A” w jednym z miast – Glitch City. To wyjątkowe miejsce, nazywane przez bywalców „Valhalla”, przyciąga do siebie całą gamę wyjątkowych, fascynujących postaci – każda z nich ma do opowiedzenia historię, którą chętnie podzieli się z życzliwym barmanem.

Mechanika

VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action na platformie PC, PS4 itd. jest grą skupiającą się na dialogach i opowiadanej historii. Mimo iż nie mamy możliwości wybierania opcji dialogowych, gra umiejętnie przedstawia nam osobiste historie bywalców baru. Wszystko ma znaczenie, każde słowo jest elementem większej całości – świetnego scenariusza, stanowiącego podstawę omawianej produkcji. Gracz może również wpływać na opowieść poprzez odpowiedni wybór drinków podawanych gościom.

Kwestie techniczne

VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action w wersji na PC, PS4 itd. posiada dwuwymiarową oprawę graficzną, wyraźnie stylizowaną na gry znane z początku lat 90-tych. Grafikę wzbogacają ręcznie rysowane, mangowe sylwetki postaci.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action

Klasyfikacja PEGI VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PC
PSV
PS4
Switch