Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweSwitch
Okładka Urban Trial Tricky (Switch)

Urban Trial Tricky Switch

Urban Trial Tricky jest prostą zręcznościówką 2,5D, w której jako motocyklista pokonujemy przeszkody, wykonując przy tym rozmaite akrobacje. Jest to tytuł na wyłączność konsoli Nintendo Switch, przygotowany przez polskie studio Tate Multimedia.

Zręcznościowe | motocyklowe | polskie | indie | 2.5D | side-scroll | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Switch
Okładka Urban Trial Tricky (Switch)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Switch:

25czerwca2020

25czerwca2020

Nintendo eShop

Urban Trial Tricky to hybryda wyścigów i platformówki 2,5D, w której siadamy za sterami motocykla i pokonujemy na czas tor przeszkód, wykonując na nim różne, odpowiednio punktowane tricki. Za grę, która powstała na wyłączność konsoli Nintendo Switch, odpowiada warszawskie studio Tate Multimedia. Tytuł jest częścią serii Urban Trial.

Mechanika

Wzorem poprzednich odsłon Urban Trial oraz serii Trials, zabawa polega na dynamicznym poruszaniu się motocyklem po zakręconym torze jazdy, pokonując przeszkody i zaliczając wyzwania związane z wykonywaniem szalonych tricków na przeszło 30 zróżnicowanych poziomach. Istotne w rozgrywce jest nie tylko kontrolowanie tempa oraz wykonywanie sztuczek i kombinacji (im bardziej skomplikowane, tym lepiej punktowane) ale również pokonanie trasy w jak najlepszym czasie. Co ważne, można poruszać się po niej w obu kierunkach. Gra jest łatwa do opanowania, ale trudniejsza do wymasterowania.

Twórcy pozwalają na spore możliwości modyfikacji swojego motocykla oraz kostiumu kierowcy. Także ruchy postaci można dopasować do preferowanego przez gracza stylu.

Tryby gry

Urban Trial Tricky zostało stworzone wyłącznie z myślą o rozgrywce dla pojedynczego gracza. Gra oferuje trzy różne tryby zabawy oraz rankingi.

Kwestie techniczne

Urban Trial Tricky powstało na popularnym silniku Unreal Engine 4. Oprawa wizualna jest bardzo kolorowa i utrzymana w kreskówkowym, lekkim tonie. Lokacje zostały wykonane starannie, a w tle widać np. boisko do koszykówki albo rozstawione stoły z jedzeniem pod restauracją. Gra działa z płynnością animacji na poziomie 60 klatek na sekundę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Urban Trial Tricky

Wymagania wiekowe Urban Trial Tricky

odpowiednia dla każdego wieku