Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Undercover Missions: Operation Kursk K-141 (PC)
OkładkaUndercover Missions: Operation Kursk K-141 (PC)

Undercover Missions: Operation Kursk K-141 PC

Przygotowana przez studio The Game Species trzecioosobowa przygodówka point-and-click w konwencji thrillera szpiegowskiego.

Przygodowe | TPP | point-and-click | szpiegowskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Undercover Missions: Operation Kursk K-141 Premiera PC

11grudnia2015

Steam

11grudnia2015

producent: The Game Species wydawca: Ravenscourt

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Undercover Missions: Operation Kursk K-141

Kursk

Undercover: Operacja Wintersun

Stroke of Fate: Operacja Walkiria

Undercover Missions: Operation Kursk K-141 to zrealizowana w perspektywie trzecioosobowej, tradycyjna przygodówka point-and-click w konwencji thrillera szpiegowskiego. Za wydany na platformie PC tytuł odpowiada nieznane dotąd szerzej studio The Game Species.

Fabuła

Akcja gry osadzona jest w znacznej mierze na pokładzie tytułowej łodzi podwodnej Kursk K-141 – legendarnej rosyjskiej jednostki z napędem jądrowym, która po sześciu latach służby zatonęła w tajemniczych okolicznościach (oficjalnie z powodu wybuchu wywołanego prawdopodobnie wyciekiem nadtlenku wodoru). W Undercover Missions: Operation Kursk K-141 wcielamy się w tajną agentkę nazwiskiem Belyaeva, która ma za zadanie wykryć i schwytać człowieka stojącego na czele organizacji przestępczej, wykradającej rosyjskie systemy uzbrojenia. Kiedy jej partner, pracujący pod przykrywką na pokładzie wspomnianej łodzi podwodnej, znika bez śladu, protagonistka musi sama wejść na pokład Kurska i zdobyć niezbędne dowody, zanim zostaną one wraz z jednostką pogrzebane na dnie oceanu.

Mechanika

Undercover Missions: Operation Kursk K-141 to klasyczna gra przygodowa z interfejsem point-and-click, w której zadaniem graczy jest eksploracja kolejnych lokacji, wchodzenie w interakcje z różnymi postaciami oraz zbieranie przedmiotów, niezbędnych do rozwiązania kolejnych zagadek. Rozgrywka podzielona została na dziewięć rozdziałów, podczas których odwiedzamy blisko 50 lokacji – od terenów miejskich po kolejne pomieszczenia łodzi podwodnej Kursk, odtworzone na podstawie rzeczywistych planów jednostki. Dodatkowo, podczas zabawy czeka nas kilkanaście mini-gier logiczno-zręcznościowych, które testują nasze umiejętności i zmysł detektywistyczny.

Kwestie techniczne

Wydana na PC gra Undercover Missions: Operation Kursk K-141 odznacza się przeciętną oprawą graficzną, utrzymaną w duchu klasycznych przygodówek z początków XXI wieku. Całość zrealizowana została w trzecioosobowym 2.5 D, tak więc podczas zabawy nie mamy pełnej swobody ruchu, poruszając się raczej po z góry ustalonych ścieżkach. Autorzy zadbali też o sugestywną warstwę audio oraz pełny dubbing aktorski w trzech językach.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Undercover Missions: Operation Kursk K-141

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Undercover Missions: Operation Kursk K-141 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Pentium 4 2.0 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB
  • 750 MB HDD
  • Windows Vista/7/8