Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPSPPS3
Okładka Twin Blades (PSP)

Twin Blades

Twin Blades to kolejny slasher 2D udostępniany na konsole w ramach usługi Minis. Tym razem bohaterem jest siostra zakonna, która staje naprzeciw hord zombie.

Bijatyki | tytuły ekskluzywne PlayStation

Okładka Twin Blades (PSP)

producent: Sanuk Software

wydawca: Sanuk Games

data premiery gry:

2lut2011

PSP PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Studio Sanuk Games, znane do tej pory głównie z gier logicznych i przygodowych, postanowiło nieco poszerzyć swoją ofertę. W ten sposób powstał efektowny slasher 2D udostępniany w ramach usługi Minis.

Główną bohaterką gry jest siostra zakonna Angelika, która rusza na krucjatę przeciwko żywym trupom. Bohaterka nie jest zwykłą zakonnicą, bowiem bardzo sprawnie posługuje się kosą oraz wszelkiej maści pistoletami. Zadaniem graczy jest pomóc heroinie w przetrwaniu i zniszczeniu plagi zła.

Autorzy stworzyli dwa tryby rozgrywki. W jednym poznajemy historię Angeliki, poruszamy się po mapie wybierając kolejne plansze, walczymy z bossami i za pomocą zbieranych od umarłych serc kupujemy nowe bronie oraz ulepszamy już posiadane. Moduł „Survival” pozwala skupić się tylko na zabijaniu kolejnych fal wrogów i podbijaniu wyniku punktowego. Celem jest przetrwanie na arenie 31 dni.

Oprawa graficzna Twin Blades prezentuje bardzo wysoki poziom. Bogate w detale i bardzo kolorowe tła są uzupełnione przez ładnie animowane postacie, które przypominają bohaterów animacji z telewizji. Gra jest przeznaczona tylko dla dorosłych użytkowników konsoli ze względu na dużą brutalność.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Twin Blades

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Twin Blades

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • minis
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • minis
Wieści ze świata (Twin Blades, Super Meat Boy, Halo Wars, Xbox 360) 23/11/10
Wieści ze świata (Twin Blades, Super Meat Boy, Halo Wars, Xbox 360) 23/11/10

wiadomość23 listopada 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o piątych urodzinach konsoli Xbox 360, przenosinach oficjalnego forum graczy Halo Wars, filmowych planach Microsoftu i premierze pierwszego dodatku DLC do gry Super Meat Boy. Zapraszamy do lektury.

PSP
PS3