Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Towtruck Simulator 2015 (PC)

Towtruck Simulator 2015 PC

Symulator lawety umożliwiający nam wzięcie udziału w kilkudziesięciu scenariuszach polegających na odholowaniu źle zaparkowanych lub uszkodzonych samochodów. Istotny wpływ na rozgrywkę ma zastosowanie dynamicznego systemu ruchu ulicznego oraz sygnalizacji świetlnej.

Symulacje | samochodowe | ciężarówki | maszyny i urządzenia

PC Windows
Okładka Towtruck Simulator 2015 (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

11marca2014

10stycznia2015

pudełko PL

Towtruck Simulator 2015 to kolejny z serii symulatorów, w którym, zasiadając za kierownicą lawety, staramy się odholować i przewieźć źle zaparkowane pojazdy. Za produkcję oraz wydanie tego tytułu odpowiada specjalizująca się w tego typu produkcjach niemiecka firma UIG Entertainment.

W grze bierzemy udział w serii kilkudziesięciu scenariuszy, w których realizujemy zlecenia polegające na przetransportowaniu samochodów i pojazdów ciężarowych z miejsc, gdzie ich postój jest niedozwolony. Swoje działania prowadzimy w rozbudowanym mieście zawierającym dużą liczbę terenów do zatrzymywania, m.in. parkingi, parki czy boczne uliczki. Każde z zadań spowodowane jest innym wykroczeniem – wirtualni kierowcy parkują bez względu na zakazy czy też blokują ruch poprzez niewłaściwe ustawienie pojazdu. Twórcy w swojej produkcji zawarli trzy różne tryby rozgrywki.

Naszym centrum działania jest park maszyn, w którym stacjonuje kilkanaście różnorodnych modeli lawet. Każdy z pojazdów charakteryzuje się odmiennymi właściwościami i osiągami – w grze znajdziemy m. in. różnorodne typy podnośników i dźwigów samochodowych, jak również zróżnicowane rozmiary ramp przeznaczonych do obsługi samochodów osobowych lub ciężarowych. Tytuł może pochwalić się realistycznym odwzorowaniem zachowania poszczególnych elementów hydraulicznych, dzięki czemu proces załadunku samochodu jest przedstawiony z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Spory wpływ na rozgrywkę ma zastosowany w grze system ruchu ulicznego i sygnalizacji świetlnej – zwiększona ilość pojazdów i korki pojawiające się w centrum miasta znacznie utrudniają kierowanie lawetą i wymuszają sporą precyzję w operowaniu zarówno podnośnikiem, jak i pojazdem. Oprawa wizualna nie odbiega znacząco od innych produkcji reprezentujących gatunek symulatorów, zaś twórcy postarali się za to o odwzorowanie dźwięków wydawanych przez kierowane pojazdy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 9,90 PLN

Gry podobne do Towtruck Simulator 2015

Wymagania wiekowe Towtruck Simulator 2015

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Towtruck Simulator 2015

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista/7/8