Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Car Transport Simulator (PC)

Car Transport Simulator PC

Car Transport Simulator to produkcja z gatunku symulatorów pozwalająca nam wcielić się w rolę kierowcy lawety. Gra odznacza się gęstą siatką dróg, po których poruszamy się wraz z ładunkiem samochodów oraz dynamicznym systemem pogodowym.

Symulacje | samochodowe | transport | maszyny i urządzenia

PC Windows
Okładka Car Transport Simulator (PC)

producent: UIG Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18kwietnia2013

Car Transport Simulator to gra z gatunku symulatorów, która umożliwia graczowi wcielenie się w rolę kierowcy lawety przewożącej różnego rodzaju samochody. Za prace nad produkcją oraz jej wydanie odpowiada specjalizująca się w tego typu tytułach niemiecka firma UIG Entertainment.

Gra pozwala na przewóz nowych oraz używanych samochodów za pomocą specjalistycznego pojazdu – na graczy czeka kilka różnego rodzaju lawet, z których każda posiada odrębne właściwości, ułatwiające transport określonego typu wozów. Praca kierowcy nie polega tutaj jednak tylko i wyłącznie na wykonywaniu kursów pomiędzy poszczególnymi punktami, ale również na często skomplikowanym procesie wyładunku samochodów z lawety. Produkcja surowo karze jakiekolwiek zniszczenia przewożonych pojazdów – zarówno podczas transportu, jak i rozładunku.

Tytuł oferuje dwa tryby rozgrywki – głównym jest moduł kariery, w którym staramy się stawiać czoła coraz trudniejszym wyzwaniom i zdobywać nowe kontrakty. „Highscore” to z kolei szansa uzyskania jak najlepszego wyniku w danym etapie, obliczanego na podstawie czasu przejazdu i wyrządzonych szkód. Gra może pochwalić się rozbudowaną siatką dróg, po której poruszamy się, dostarczając kolejne ładunki, a także dynamicznym systemem pogodowym – warunki atmosferyczne w znacznej mierze wpływają również na osiągane rezultaty i komfort jazdy.

Car Transport Simulator charakteryzuje się prostą, niezbyt atrakcyjną oprawą wizualną – gra wykorzystuje autorski silnik graficzny stworzony przez deweloperów z UIG Entertainment, wykorzystany już w wielu tytułach należących do gatunku symulatorów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Car Transport Simulator

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Car Transport Simulator

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 750 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8